Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Pojazdy turystyczne – co warto wiedzieć?

Pojazdy turystyczne

Turystyka jest jedną z wielu dziedzin, która intensywnie się rozwija i w której stosuje się nowoczesne technologie. Do takich należą m.in. pojazdy elektryczne. Rowery lub hulajnogi napędzane energią elektryczną cieszą się coraz większą popularnością. A jak jest z elektrycznymi pojazdami turystycznymi?

Kompendium wiedzy na temat pojazdów turystycznych

Coraz więcej osób decyduje się na aktywne spędzanie wakacji i poznawanie miejsc, do których się udają. Bardzo pomocne w takim zwiedzaniu są pojazdy turystyczne, które są w stanie pomieścić 14 osób, w tym kierowcę. Maksymalna prędkość, jaką mogą rozwinąć tego typu pojazdu, to 25 km/h – dzięki niej cała grupa może na spokojnie przyjrzeć się wszystkiemu, co będzie mijać po drodze.

Pojazdy turystyczne są ekologiczne. Taki pojazd jest wyposażony w aż 12 wydajnych, bezobsługowych akumulatorów żelowych 6 V/260 Ah, które pozwalają na długą i bezawaryjną pracę pojazdu oraz optymalne wykorzystanie możliwości pojazdu podczas zwiedzania.

Dzięki temu, że pojazdy elektryczne – jak sama nazwa wskazuje – są ładowane prądem, można je naładować w dowolnym miejscu z dostępem do prądu. Sposób ładowania baterii tego typu pojazdów jest właściwie identyczne jak ładowanie laptopa, telefonu lub tableta. Elektryczne pojazdy turystyczne zapewniają samowystarczalność i niezależność – dzięki takim pojazdom grupa nie musi poruszać się komunikacją miejską, z której korzystanie bywa uciążliwe. Pojazdy turystyczne elektryczne pozwalają na dostanie się w dowolne miejsce bez kłopotów z przejazdem. Poruszanie się tego rodzaju pojazdem jest bardzo komfortowe i zdecydowanie ułatwia oraz uprzyjemnia zwiedzanie.

Producent pojazdów elektrycznych Frugal

Producent pojazdów elektrycznych Frugal ma w swojej ofercie pojazdy turystyczne w wersji zabudowanej i niezabudowanej. Wersja niezabudowana doskonale sprawdzi się wiosną i latem, kiedy jest ciepło. Natomiast jesienią i zimą, przy niższych temperaturach lepszym wyborem będą pojazdy zabudowane – chronią one przed takimi czynnikami, jak deszcz, wiatr oraz zimno. Dodatkowo, ograniczają docieranie hałasu w z ulic do środka przekazu. Nie ma też obaw o to, że najmłodsi uczestnicy wycieczki wypadną poza pojazd ani o to, że szerokie szyby i zabudowane będą utrudniać widoczność.

Marka Frugal ma w swojej ofercie zarówno pojazdy turystyczne, jak i wózki golfowe elektryczne. Wszystkie modele są wykonane z materiałów wysokiej jakości, a ich użytkowanie jest ekologiczne, opłacalne oraz komfortowe!