Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Suzuki Swift Hybrid i Sport Hybrid – dobra cena to tylko jedna z zalet tego modelu

Suzuki Swift

Suzuki Swift bez wątpienia jest jednym z najważniejszych modeli w historii japońskiej marki. To także wzór samochodu miejskiego, którego najnowsza generacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem w naszym kraju. Wiemy dlaczego. Suzuki Swift jest korzystnie wyceniony, bogato wyposażony, a przy tym dostępny w świetnych wersjach napędu – dla oszczędnych i ceniących sobie dynamiczną jazdę. Szczegóły? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Suzuki Swift Hybrid – idealny wybór na trudne czasy

Wszyscy odczuwamy rosnące koszty życia, również odwiedzając stację benzynową. Dlatego coraz więcej osób szuka samochodu, który zagwarantuje bardzo niskie wydatki eksploatacyjne. To kryterium w 100% spełnia Suzuki Swift Hybrid.

Samochód jest napędzany silnikiem benzynowym 1.2 DUALJET, z którym współpracuje generator elektryczny ISG. Ten układ nazywamy „miękką hybrydą”. Technologia mild hybrid jest konsekwentnie stosowana przez Suzuki i cieszy się doskonałą opinią wśród użytkowników oraz mechaników.

Swift w tej wersji napędowej jest bardzo oszczędny, zużywając tylko 4,3 litra benzyny na 100 kilometrów w trybie mieszanym. Dodajmy, że napęd hybrydowy gwarantuje ograniczenie  emisji spalin do atmosfery, co nie jest bez znaczenia w dobie zmian klimatu.

Niskie koszty eksploatacji tego modelu tłumaczą, dlaczego japoński producent wciąż nie zdecydował się wprowadzić do oferty elektrycznego Suzuki Swift. Póki co osoby szukające oszczędności z pewnością będą zadowolone z jazdy Swiftem w wersji Hybrid.

Suzuki Swift Sport Hybrid – oszczędna jazda nie musi być nudna

Suzuki Swift Sport Hybrid to najbardziej pożądana wersja miejskiego auta od Suzuki. Tutaj japońskiemu producentowi udało się perfekcyjnie połączyć oszczędność i ekologię z przyjemnością z jazdy.

Swift Sport Hybrid jest napędzany silnikiem benzynowym 1.4 BOOSTERJET o mocy 129 KM, oferującym 235 Nm momentu obrotowego. To gwarantuje rewelacyjną dynamikę i zbliża Swifta do kategorii miejskich hot-hatchy.

Swift w tej wersji osiąga pierwszą setkę w czasie 9,1 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi do 220 km/h.

Elementy wyposażenia znane z klasy średniej i wyższej

Choć Suzuki Swift Hybrid i Sport Hybrid to samochód miejski segmentu B, to na wyposażeniu nie brakuje dodatków, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane dla limuzyn czy znacznie większych SUV-ów.

Bryluje w tym najwyższa wersja wyposażenia Premium Plus, w ramach której otrzymujemy m.in. 16-calowe felgi aluminiowe, układ reagowania przedkolizyjnego Dual Sensor Brake czy interaktywny system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym.

Poznaj cenę Suzuki Swift

Suzuki Swift to bardzo atrakcyjnie wyceniony samochód, o czym możesz się przekonać otrzymując indywidualną ofertę od doradcy autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki. Dealer prowadzi salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie oraz w zupełnie nowej lokalizacji  – w Warszawie przy al. Jerozolimskich 217.

W rozmowie z doradcą koniecznie zapytaj o aktualne promocje na Suzuki Swift oraz o specjalne warunki finansowania zakupu.

Więcej o Suzuki Swift Hybrid i Sport Hybrid przeczytasz na stronie https://www.mmcars.pl/suzuki-swift-katowice-cena-hybrid-jazda-testowa-promocja-uzywane.