Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Tania wysyłka samochodów z USA i oszczędność do 25%: Najlepsza oferta od Carfast Express

Tania wysyłka samochodów z USA i oszczędność do 25%: Najlepsza oferta od Carfast Express

Zagraniczni nabywcy samochodów współpracują z profesjonalistami Carfast.express od ponad 7 lat. Import używanego samochodu nie jest łatwy. Po pierwsze, trzeba umieć wybrać samochód tak, aby był w przyzwoitym stanie i nie trzeba było za niego dużo płacić. A po drugie, przed zakupem należy dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne i historię eksploatacji. W przeciwnym razie łatwo trafić na utopiony lub spalony samochód.

Myślisz o zakupie auta z USA? Carfast Express oferuje niedrogie samochody z niewielką liczbą usterek. Możesz znaleźć interesujące modele dostępne w Copart i IAAI. Jak również całe samochody, które są sprzedawane na droższych aukcjach Manheim.

Zespół specjalistów Carfast.express koncentruje się wyłącznie na pozytywnym wyniku. Zadania są wykonywane szybko, profesjonalnie i kompetentnie. Szybkie wyszukiwanie dowolnego samochodu w pożądanym budżecie. Kompleksowa pomoc i wsparcie w odrestaurowaniu samochodu w partnerskich stacjach obsługi z dobrymi rabatami.

Jak współpracujemy z nabywcami samochodów z Ameryki

Nasi specjaliści codziennie pracują z nowym strumieniem samochodów używanych. Wybierają najlepsze modele i rekomendują je do zakupu. Skrupulatnie współpracują z każdym klientem w ramach umowy. Ponadto logistyka jest dobrze przemyślana. Menedżerowie natychmiast obliczają, ile należy zapłacić za dostawę z dowolnego amerykańskiego portu.

Jak współpracujemy z nabywcami samochodów z Ameryki

Żaden zakup nie jest dokonywany bez weryfikacji. Informacje o pojazdach są zbierane z amerykańskich baz danych. Wszystkie informacje są sprawdzane, dokładne i wiarygodne. Raport jest generowany i dostarczany klientowi. Zbieranie informacji jest uproszczone za pomocą numeru VIN. Znając unikalne znaki, możesz zamówić sprawdzenie numeru VIN i zrozumieć, jak dobry jest kupowany samochód.

Wyszukiwanie modelu trwa zwykle około kilku dni. Specjaliści znają asortyment, więc znajdują odpowiednie opcje tak szybko, jak to możliwe. Kupujący otrzymują samochód w odpowiedniej konfiguracji i w najlepszej cenie niemal natychmiast. Od klienta wymaga się tylko jednego: aby od razu zdecydował, jaki samochód go interesuje.

Import samochodu z USA: niuanse, opcje, koszty

Import samochodu z USA: niuanse, opcje, koszty

Menedżerowie natychmiast obliczają i wskazują kwotę, jaką będzie kosztować dostarczenie samochodu z zagranicy. Pojazd jest najpierw dostarczany do portu w Ameryce, a następnie przeładowywany na statek i wysyłany do kraju odbiorcy. Specjaliści Carfast Express negocjują ze wszystkimi firmami zajmującymi się transportem samochodów i płacą za usługi.

Najdłuższym etapem jest dostawa drogą morską. Okres ten wynosi 6-8 tygodni. Kiedy ładunek dociera do portu, menedżerowie firmy zajmują się odprawą celną, certyfikacją. Pomagają wyeliminować wady. Jak również rejestracją i uzyskaniem numerów.
Pełna kontrola dostępności wszystkich dokumentów. Profesjonalne rozwiązanie wszystkich kwestii związanych z odprawą celną. Sprawdzenie kontenera pod kątem niezawodnego zamknięcia. Staranne dostarczenie samochodu bez uszkodzeń.
Gdy tylko pakiet dokumentów będzie gotowy, możesz odebrać samochód i zarejestrować go. Specjaliści Carfast.express dostarczą samochód z portu bezpośrednio pod Twoje drzwi. Możesz również odebrać samochód samodzielnie.

Na stronie internetowej firmy można również zapoznać się z modelami już sprowadzonymi z zagranicy. Są one dostarczane ze wszystkimi dokumentami i przechodzą odprawę celną. Wystarczy je tylko odebrać i zarezerwować. Specjaliści firmy czuwają nad bezpiecznym zakończeniem transakcji i przeprowadzają ją na wysokim poziomie.