Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Jak można jeździć samochodem bez jego kupowania? Poznaj wynajem długoterminowy.

wynajem samochodów

Potrzebujesz samochodu, ale jednocześnie nie chcesz wydawać na niego jednorazowo dużej kwoty? A może w ogóle nie planujesz kupna auta, choć Twoje plany wymagają użytkowania pojazdu?

Jest wygodne rozwiązanie Twojego problemu – to wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy. Wynajem długoterminowy samochodu niesie ze sobą wiele korzyści – nie musisz martwić się znaczną ilością niezbędnych opłat, które ponoszą właściciele samochodów. Ponadto – auto może być wykorzystywane w celach zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Wynajem długoterminowy – korzystna oferta firmy TMFlota

Wynajem długoterminowy ma szereg zalet – jedną z nich jest stała miesięczna opłata abonamentowa. Jej wysokość się nie zmienia w trakcie trwania umowy – co przekłada się na możliwość precyzyjnego zaplanowania budżetu. Jedynym kosztem dodatkowym, który ponosi klient, jest paliwo. Oferta firmy TMFlota pozwala zatem nie tylko zaoszczędzić, ale także dokładnie przewidzieć wydatki związane z wynajmem długoterminowym auta.

Zanim umowa zostanie zawarta, klient musi oszacować liczbę kilometrów pokonywanych miesięcznie wynajętym samochodem. Procedura wynajmu jest uproszczona – osoba wynajmująca auto nie traci czasu ani energii na czynności administracyjne, ponieważ leżą one po stronie firmy TMFlota. Kolejną istotną korzyścią dla klienta jest brak dodatkowych opłat. Co to oznacza dla Ciebie? Nie martwisz się ubezpieczeniem pojazdu, kosztami jego naprawy lub wymiany części spowodowaną eksploatacją. Ponadto, w trakcie napraw korzystasz z samochodu zastępczego – i to wszystko w cenie ustalonego w umowie abonamentu.

wynajem aut

Wynajem na długi termin a leasing – jakie są różnice?

Może się wydawać, że wynajem długoterminowy nie różni się od leasingu – jednak rozbieżności są znaczące. Leasing jest opcją wybieraną przez firmy, które docelowo planują wykupić użytkowane auto na preferencyjnych warunkach. Ta forma wiąże się jednak z opłatami za ubezpieczenie oraz ponoszeniem kosztów napraw i eksploatacji samochodu. Firmy, którym zależy przede wszystkim na swobodnym korzystaniu z auta, chętniej wybierają wynajem długoterminowy – poza kosztami paliwa, nie są narażone na inne wydatki i mają zapewniony dostęp do pojazdu zastępczego w przypadku konieczności naprawy pojazdu.

Wynajem długoterminowy samochodu osobowego – zyskujesz czas i pieniądze

Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy – budżet masz pod kontrolą. Masz pewność, że wynajmujesz w pełni sprawny pojazd, dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. Nie martwisz się formalnościami, załatwianiem przeglądów, opłatami za obowiązkowe (i nieobowiązkowe) ubezpieczenie. Płacisz stałą kwotę co miesiąc i użytkujesz samochód w dowolnych celach. To wszystko składa się na oszczędność Twojego czasu i Twoich ciężko zarobionych pieniędzy. Ponadto nie stresujesz się kwestiami technicznymi i dostępnością auta. Tak naprawdę, wybierając wynajem długoterminowy w TMFlota, zyskujesz potrójnie.

Wynajem długoterminowy w TMFlota – doskonałe auto dla Ciebie

TMFlota posiada w swojej ofercie szeroką gamę pojazdów marki znanej z niezawodności – czyli marki Toyota. Wszystkie egzemplarze są w pełni sprawne i bogato wyposażone. Dopasuj model do swoich potrzeb i ustal, na jak długo potrzebujesz go wynająć. Niezależnie od tego, czy chcesz pojechać na dłuższy wyjazd z rodziną i przyjaciółmi, czy interesuje Cię model premium niezbędny na wyjazdy służbowe, masz gwarancję, że z TMFlota dostaniesz bezpieczne i komfortowe auto. Wiesz, że zapłacisz tylko abonament i za paliwo, reszta opłat nie jest Twoim problemem.

TMFlota – co wyróżnia tę wypożyczalnię samochodów?

Na rynku jest wiele wypożyczalni aut, ale nie każda może pochwalić się tak dużą flotą pojazdów w idealnym stanie oraz w pełni profesjonalnym zespołem ekspertów w dziale obsługi klienta. Dzięki tym zaletom, TMFlota jest polecana przez osoby fizyczne i przez firmy kolejnym podmiotom zainteresowanym wynajmem długoterminowym. TMFlota to wypożyczalnia, która zbudowała swoją markę na zaufaniu klientów – ich lojalność i rekomendowanie firmy innym to najlepsze referencje. Już nie musisz szukać wypożyczalni aut – zastanów się tylko jaki model Toyoty Ci odpowiada i na jak długo go potrzebujesz.