Pomysł na biznes / Franczyza / Pomysł na firmę

O nas

teoriabiznesu.pl

Projekt Teoriabiznesu.pl ma za zadanie zebrać w jednym miejscu wiedzę teoretyczną od osób, które prowadzą prosperującą działalność gospodarczą i chcą swoją wiedzę przekazać innym. W tym celu przygotowaliśmy kilka kategorii, dzięki czemu porady są na tyle obszerne, że każdy początkujący przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie.

W naszym serwisie znalazł się dział „blisko ludzi”, który ma za zadnie odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania z którymi może borykać się początkujący biznesmen. Prowadzimy wywiady z osobami, które prowadzą swój biznes, a swoją wiedzą chcą się podzielić z innymi. W zamian otrzymują od nas reklamę swojej firmy w postaci danych kontaktowych wraz z odnośnikiem do strony internetowej.
Nasza strona jest przyjazna wyszukiwarce Google. Dbamy, aby była ona przejrzysta i czytelna dla użytkownika. Wersję mobilną strony przystosowaliśmy do Waszych urządzeń, tak aby wczytywała się szybciej.

Kolejnym działem związanym z pomysłem na biznes jest katalog franczyz. Prowadzimy rozmowy z franczyzodawcami, aby w sposób przejrzysty przedstawili nam korzyści z prowadzenia działalności pod ich szyldem. W zamian za praktyczną wiedze otrzymują od nas dobrej jakości artykuł na końcu którego zamieszczamy odnośnik i pełne dane ich firmy. Dodatkowo oceniamy taki wpis pod kątem przydatności dla użytkownika. Oceny widzimy w postaci gwiazdek w wynikach wyszukiwania.