Biznes informacje – wywiady biznesowe, pomysły na biznes

O teoriabiznesu.pl

teoriabiznesu.pl

Projekt internetowy jakim jest teoriabiznesu.pl ma za zadanie zebrać w jednym miejscu wiedzę teoretyczną od osób, które prowadzą prosperującą działalność gospodarczą i chcą swoją wiedzę przekazać innym. W tym celu przygotowaliśmy kilka kategorii, dzięki czemu porady są na tyle obszerne, że każdy początkujący przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo swoimi pomysłami i projektami mogą pochwalić się osoby tworzące startupy – związane z otwarciem nowej strony internetowej, ale także interesują nas projekty nie mające większego powiązania z Internetem ( np. źródła odnawialne ). Jeżeli chciałbyś zgłosić swój projekt zapraszamy do działu kontakt. Zazwyczaj opisowi projektu towarzyszą nasze pytania, które zadajemy na naszym czacie live lub mailowo, a całą rozmowę umieszczamy w formie artykułu wraz z odnośnikiem do nowego projektu.

Kolejnym działem związanym z pomysłem na biznes jest katalog franczyz. Prowadzimy rozmowy z franczyzodawcami, aby w sposób przejrzysty przedstawili nam korzyści z prowadzenia działalności pod ich szyldem. W zamian za praktyczną wiedze otrzymują od nas dobrej jakości artykuł na końcu którego zamieszczamy odnośnik i pełne dane ich firmy. Dodatkowo oceniamy taki wpis pod kątem przydatności dla użytkownika. Oceny widzimy w postaci gwiazdek w wynikach wyszukiwania.

Nie zapomnieliśmy także o youtuberach, którzy prowadzą kanały związane z inwestowaniem i pomysłami na biznes. Poprzez udzielenie zgody na publikacje ich materiałów, otrzymują od nas recenzję ich filmu, oraz odnośnik do kanału.

W naszym serwisie znalazł się dział „blisko ludzi”, który ma za zadnie odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania z którymi może borykać się początkujący biznesmen. Prowadzimy wywiady z osobami, które prowadzą swój biznes, a swoją wiedzą chcą się podzielić z innymi. W zamian otrzymują od nas reklamę swojej firmy w postaci danych kontaktowych wraz z odnośnikiem do strony internetowej.
Nasza strona jest przyjazna wyszukiwarce Google. Dbamy, aby była ona przejrzysta i czytelna dla użytkownika. Wersję mobilną strony przystosowaliśmy do Waszych urządzeń, tak aby wczytywała się szybciej.

Pozdrawiamy – zespół teoriabiznesu.pl