Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Pieniądze

Internetowy wyceniacz nieruchomości – sprawdź, czego możesz dowiedzieć się o swoim lokum!

nieruchomości

Chcesz sprzedać nieruchomość? Myślisz o zmianie mieszkania, ale nie wiesz, ile warte jest dotychczas zajmowane lokum? Na etapie rozważań i niezobowiązujących planów, nie musisz korzystać z usług rzeczoznawcy – wystarczy uzupełnić internetowy wyceniacz nieruchomości. Jak działa i jak zrobić to prawidłowo? Jakich informacji dostarczy Ci otrzymany raport? Koniecznie sprawdź!

Jak prawidłowo uzupełnić internetowy wyceniacz nieruchomości?

Wycena mieszania online jest łatwiejsza, niż myślisz – wystarczy podać główną lokalizację (miasto lub miejscowość), ulicę, numer domu lub budynku i numer mieszkania. Decydując się na skorzystanie z wyceniacza nieruchomości U1 najpotrzebniejsze informacje uzyskasz w zaledwie minutę. To dobra oferta, zwłaszcza że szczegółowy raport kosztuje zaledwie 39 zł.

Jak działa internetowy wyceniacz nieruchomości?

Podstawą wyceny mieszkań U1 jest największa w Polsce Baza Cen Nieruchomości, obejmująca ponad pięć milionów aktów notarialnych. Wartość Twojego lokum zostanie oszacowana przez modele matematyczne, oparte o sztuczną inteligencję AI. Czytaj dalej i sprawdź, co otrzymasz w zamian!

apartament

Jakich informacji dostarczy Ci internetowy wyceniacz nieruchomości?

Szczegółowy raport U1 to nie tylko szczegółowa wycena nieruchomości (analiza przeprowadzona jest w oparciu o realne ceny sprzedaży mieszkań zlokalizowanych w najbliższej okolicy), ale także informacje na temat transakcji przeprowadzonych w sąsiedztwie. Dodatkowo z raportu przygotowanego przez wyceniacz nieruchomości dowiesz się więcej o:

– bezpieczeństwie okolicy (analiza oparta na oficjalnych danych publicznych);

– miejscach użyteczności publicznej, zlokalizowanych w najbliższej okolicy, a zatem – przedszkolach, szkołach, placówkach pocztowych, sklepach, aptekach i innych;

– opłacalności najmu (na podstawie analizy przeprowadzonej w oparciu o dane dotyczące najmu długo i krótkoterminowego mieszkań zlokalizowanych w sąsiedztwie);

– bieżących trendach w sprzedaży, a więc – cenach nieruchomości o podobnym standardzie i metrażu, sprzedawanych nie tylko w najbliższej lokalizacji, ale również – w tej samej i sąsiedniej dzielnicy;

Komu dedykowana jest wyceniarka nieruchomości online?

Wyceniacz nieruchomości online to propozycja dla właścicieli mieszkań, ale nie tylko. Szczegółowy raport, uzyskany dzięki U1 może być skuteczną kartą przetargową w negocjowaniu ceny nieruchomości, którą zamierzasz kupić. Wprowadź wymagane dane i w zaledwie minutę dowiedz się, czy możesz spełnić swoje marzenia!