Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Internet Startupy

OurWorld zapowiada przełom w mediach społecznościowych

ourword portal spolecznościowy

OurWorld w dobie dzisiejszych czasów ma szansę być kolejnym, przełomowym medium społecznościowym. W momencie kiedy ludzie znów masowo korzystają z usług społecznościowych w Polsce, jest to idealna okazja ku temu aby poznać nowego giganta na rynku.

ourworldOurWorld jest tworem Polskim, dlatego też już jego design nawiązuje do prostej acz skutecznej funkcjonalności, która jak na taki portal przystało daje nam wszystko czego potrzeba.

W dzisiejszych czasach szukamy miejsc w których ludzie wymieniają się wiadomościami, zdjęciami a także filmami. Dlatego też Our World zadbał o Live Stream, dzięki któremu możemy oglądać użytkowników na ich profilach. Jest to bardzo ważna funkcjonalność w dobie dzisiejszych potrzeb mediów społecznościowych.

Rozrywka – jeden z największych działów portalu

Jak wiadomo człowiek nie samymi kontaktami żyje. Dla osób poszukujących także a może szczególnie rozrywki, portal społecznościowy OurWorld zadbał o wszystkie niezbędne propozycje.
Dział rozrywka oferuje nam dział z filmami użytkowników, dział z muzyką przesłaną przez użytkowników a także setkami gier, blogów a także for internetowych, które możemy przeglądać a także które mogą stanowić dla nas miejsce dyskusji na interesujące tematy.

Media społecznościowe są także bardzo istotne

Dlatego też OurWorld nie rezygnuje z promocji na zewnętrznych platformach, takich jak Facebook. Ich fanpage można znaleźć między innymi na platformie giganta. Tam znajdziemy wszystkie ważne informacje w razie problemów z działaniem OurWorld a także wszystkimi ważnymi zmianami jakie będzie wprowadzać portal OurWorld.pl