Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

5 najmodniejszych wzorów na bluzy z własnym nadrukiem

koszulki

Coraz większą popularnością cieszy się odzież personalizowana. Chętnie sięgamy po koszulki, czapeczki i bluzy z własnym nadrukiem, który wyraża nasze podejście do świata, osobowość i indywidualny styl. Bluza z własnym nadrukiem to świetny wybór dla każdego, kto ma dość wzorów noszonych przez wszystkich. Jakie motywy są dzisiaj naprawdę modne i na co warto postawić, jeśli chcemy nie tylko wyróżnić się z tłumu, ale jednocześnie podążać za aktualnymi trendami?

Czy pacyfka to dobry wybór na własny nadruk?

Wszyscy, którzy chcą cieszy się modną, oryginalną bluzą z własnym nadrukiem, mogą zdecydować się na motyw pacyfki. Modny jest od lat i nie zanosi się na to, aby w tym względzie cokolwiek miało się zmienić. Jest to międzynarodowy znak pokoju, którego powstanie zawdzięczamy brytyjskiemu projektantowi Geraldowi Holtomowi. Bluza z pacyfką sprawdzi się w przypadku wszystkich, dla których ważną wartością jest pokój.

Czy bluza z własnym nadrukiem w postaci liścia marihuany to dobry pomysł?

Modnym, bardzo popularnym motywem idealnym na bluzę z własnym nadrukiem jest także liść marihuany. To motyw, który polecić można wszystkim stawiającym na naprawdę luźne podejście do życia. Liść marihuany na bluzie pokazuje, że nie przejmujemy się konwenansami, jesteśmy w stanie zaakceptować naprawdę wiele.

Czy zdjęcie z wakacji to dobry pomysł na bluzę z własnym nadrukiem?

Modna bluza z własnym nadrukiem to również taka, na której znalazło się zdjęcie z wakacji. Można postawić na fotografię przedstawiającą ulubione miejsce, czy taką, na której znalazła się grupa osób, z którymi wspólnie spędzaliśmy urlop. Warto przy tym zadbać o odpowiednie skomponowanie zdjęcia. Można wprawdzie postawić na prostą fotografię o formacie takim, jak oryginalny, ale ci, którym zależy na ciekawszym efekcie, z pewnością chętnie pokuszą się o jakieś modyfikacje. Można zmienić format zdjęcia czy dodać do niego zabawne rysunki. Wszystko oczywiście po to, aby bluzka z własnym nadrukiem prezentowała się jeszcze lepiej.

Motywy nawiązujące do aktualnych wydarzeń – jakie wybrać na modną bluzę z własnym nadrukiem?

Tym, co świetnie sprawdza się w przypadku bluz z własnym nadrukiem są także motywy nawiązujące do aktualnych wydarzeń. W zabawny sposób można odnieść się do bieżącej sytuacji politycznej zarówno w kraju, jak i na świecie. Trzeba jednak pamiętać, aby zrobić to w sposób, który nie będzie łamał obowiązującego aktualnie prawa.

Modna bluza z własnym nadrukiem – jakie motywy okolicznościowe wybrać?

Tworząc modną bluzę z własnym motywem, warto postawić również na motywy okolicznościowe. Takie bluzy cieszą się ogromną popularnością. W okresie bożonarodzeniowym świetnie sprawdzają się zabawne choinki czy motywy nawiązujące do postaci Mikołaja. Kiedy zbliżają się Walentynki, postawić można na śmieszne serduszka.

Pomysłów na bluzę z własnym nadrukiem może być wiele. Te zaproponowane przez nas to oczywiście jedynie niewielki wycinek tego, co jest modne i z pewnością długo z mody nie wyjdzie. Każdy znajdzie motyw, który idealnie wpisze się w jego indywidualne potrzeby, oczekiwania i przede wszystkim gust.