Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Aplikacja do obsługi nieruchomości

aplikacja nieruchomości

Obsługa wynajmowanych nieruchomości to zajęcie, które wymaga zarówno czasu, jak i pieniędzy. Oczywiście skala rośnie wraz z liczbą posiadanych aktywów. Optymalizacja tego procesu jest możliwa dzięki dedykowanej aplikacji do obsługi nieruchomości jaką jest Rezone.

Obsługa nieruchomości – rozliczenia, terminy i wiele innych obowiązków

Jak wspomniano we wstępie obsługa nieruchomości to czynności, które mogą zajmować naprawdę wiele czasu oraz pochłaniać nie małe koszty. Wynika to z faktu, że w ramach obsługi należy nie tylko odpowiednio rozliczać się z najemcą, czy urzędem skarbowym, ale również pilnować terminów ubezpieczeń, przeglądów i innych spraw. Właściciel powinien również na bieżąco odnotowywać ponoszone koszty (np. w związku z remontami), dzięki czemu można dokładnie określić stopę zwrotu. W związku z tym śmiało można stwierdzić, że jakość obsługi nieruchomości przekłada się to na zysk z inwestycji. W związku z tym warto ją zautomatyzować, co jest szczególnie ważne jeżeli zarządzamy wieloma nieruchomościami jednocześnie.

Rezone – intuicyjna aplikacja do zarządzania nieruchomościami

Rezone to aplikacja do obsługi nieruchomości, która jest nie tylko intuicyjna, ale posiada również bogatą funkcjonalność. Jej zaletą jest z pewnością elastyczność, ponieważ możliwość wyboru 1 z 3 pakietów sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku posiadania jednej, jak i wielu nieruchomości na wynajem. Całą obsługę można prowadzić z poziomu dowolnego urządzenia, które jest połączone z Internetem. Oznacza to, że zarządzanie posiadanymi aktywami może odbywać się z dowolnego miejsca na ziemi. Autem Rezone jest z pewnością również możliwość przechowywania wszystkich niezbędnych dokumentów (np. umów, faktur) w chmurze, co sprawia, że nie tylko są one zawsze dostępne, ale również bezpieczne. Aplikacja pozwala również generować odpowiednie raporty oraz na bieżąco śledzić wskaźniki rentowności, co ułatwia zarządzanie nieruchomościami.

Podsumowując należy stwierdzić, że zarządzenie nieruchomościami poprzez aplikację Rezone jest nie tylko wygodne, ale przede wszystkim skuteczne. Niezależnie od tego, iloma aktywami w danej chwili dysponujemy, a także od tego, gdzie akurat się znajdujemy.

Zobacz więcej: https://rezone.app/