Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Automaty vendingowe: sposób na smaczną oszczędność

Automaty vendingowe

Czyżby całe hordy twoich pracowników zbyt często opuszczały miejsce pracy w poszukiwaniu przekąsek? A może chciałbyś zrobić im przyjemność i przy okazji jakoś wykorzystać nadmiar przestrzeni, która niczemu nie służy? Nowoczesne automaty vendingowe to rozwiązanie w sam raz na miarę takich problemów. Czytaj dalej, a dowiesz się, dlaczego oraz jakie urządzenie będzie najbardziej odpowiednie dla twojej firmy.

Rodzaje automatów vendingowych

Ogólnie rzecz biorąc, maszyna vendingowa (w tym automaty BHP) to urządzenie, które przechowuje i udostępnia wszelkiego rodzaju produkty przez cały rok o każdej godzinie, siedem dni w tygodniu. Wystarczy tylko wrzucić monetę i wybrać to, czego się akurat potrzebuje. Rodzaje takich automatów zależą więc od tego, co dokładnie mają oferować.

Kawa / herbata to bodajże najbardziej rozpowszechniony typ usług vendingowych na świecie. Na drugim miejscu znajdą się słodycze i napoje zimne jak Coca Cola. Z czasem zapotrzebowanie na takie rozwiązania rosło i do grona usług doszły w końcu świeże kanapki i sałatki. To już konkretne ekspresy z przekąskami, lecz na tym ewolucja się nie skończyła. Dziś w takich urządzeniach są dostępne gotowe dania obiadowe, które można sobie podgrzać bezpośrednio w automacie. Lunch z maszyny vendingowej to już nie jest science fiction — to po prostu wygodna praktyka. Dlatego automaty obiadowe stają się coraz popularniejsze na obszarze całej Polski.

Nowoczesne automaty vendingowe a stołówka dla pracowników

Jeśli przedsiębiorstwo składa się z kilku budynków, prowadzenie stołówki staje się wtedy problemem logistycznym. Dzięki automatom vendingowym możesz mieć dostęp do ciepłych posiłków zarówno w siedzibie firmy, jak i w pobliżu hali produkcyjnej. Poza tym stołówka zajmuje naprawdę sporo miejsca, o kosztach już nie wspominając. Obecność maszyn vendingowych pozwoli ci zredukować wydatki do minimum.

Pamiętaj, że smartlunch.pl oferuje również automaty vendingowe, które dają możliwość płacenia żetonami, a żetony to coś, co możesz wprowadzić jako formę nagrody za dobre wyniki pracy. To oczywiście tylko jedna z koncepcji, niemniej nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby połączyć automaty vendingowe z innym systemem nagród w twojej firmie. Warto się nad tym zastanowić, nie sądzisz?

Gdzie znaleźć najlepsze maszyny vendingowe?

SmartLunch to usługi vendingowe na najwyższym poziomie. Niezawodna konstrukcja automatów, proces instalacji oraz zintegrowany system zamawiania i dostarczania świeżych posiłków zawsze na czas i to na terenie całego kraju. To tylko kilka cech, na które możesz liczyć przy współpracy ze SmartLunch. Tak więc już nie szukaj, wejdź na stronę smartlunch.pl i przekonaj się sam, że  zaspokojenie indywidualnych potrzeb twoich pracowników może być i łatwe, i tanie.