Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Blaszane wiaty garażowe i hale magazynowe – nowoczesne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

blaszane wiaty

Blaszana wiata garażowa to konstrukcja tania i uniwersalna. Służy przede wszystkim do ochrony pojazdów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jednak posiadanie zewnętrznego budynku magazynowego z blachy może ułatwić życie także pod innymi względami. Wybór odpowiedniej konstrukcji stalowej będzie zależał przede wszystkim od jej przeznaczenia.

Producenci oferują szereg rozwiązań – od małych wiat garażowych czy kojców dla psów przez jedno- i dwustanowiskowe garaże po przestronne hale magazynowe. Takie konstrukcje, po ociepleniu, mogą służyć nawet jako domek letniskowy czy miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Przekonaj się, jakie są najważniejsze zalety prefabrykowanych budynków z blachy.

Prefabrykowane budynki gospodarcze – jakie są zalety blaszanych wiat i hal magazynowych?

Proces produkcyjny stalowych konstrukcji jest od lat udoskonalany. Wysoka jakość materiału to gwarancja opłacalności inwestycji. Blacha stalowa jest odporna na ekstremalne warunki pogodowe bardziej niż inne materiały budowlane. Nie jest palna, dzięki czemu nie musisz obawiać się przypadkowego pożaru. Co więcej, metalowe budynki są przyjazne dla środowiska, ponieważ blacha nadaje się do recyklingu i może być przetwarzana w stalowniach i odlewniach bez utraty swoich właściwości. Blaszane wiaty i hale magazynowe (cena zależy m.in. od powierzchni) można wyposażyć w system izolacyjny, co przekłada się na energooszczędność.

Niezależnie od tego, czy szukasz wiaty garażowej do przechowywania samochodu osobowego lub pojazdu kempingowego, czy też hali magazynowej o dużej powierzchni, konstrukcje stalowe możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb. Np. blaszana wiata garażowa to solidna, wielofunkcyjna konstrukcja zbudowana ze stalowych ram. W zależności od projektu może być całkowicie zabudowana lub w połowie odkryta. Metalowy garaż zapewni Ci spokój i ochroni Twój pojazd przed trudnymi warunkami pogodowymi, takimi jak deszcz, słońce, grad, śnieg i wiatr, a także przed wandalizmem i kradzieżą.

Blaszane wiaty garażowe dostępne są w różnych stylach i rozmiarach. Blacha akrylowa pokryta warstwą farby gwarantuje lepszą trwałość i ochronę przed rdzą. Wiaty, garaże i magazyny możesz wyposażyć w dodatkowe elementy takie jak:

  • drugie drzwi,
  • okna,
  • rynny,
  • dach dwuspadowy.

Blaszane kojce dla psa na dwór i inne konstrukcje stalowe prosto od producenta

Blacha jest materiałem idealnym do budowy hal i wiat garażowych, jednak znajduje ona zastosowanie również w przypadku mniejszych instalacji, takich jak kojec dla dużego psa. Konstrukcja taka składa się z dachu, drzwi i ocynkowanych profili o właściwościach antykorozyjnych. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed deszczem, śniegiem czy gradem, jednocześnie zapewniając psu możliwość przebywanie na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Niezależnie od tego, czy chcesz zakupić kojec dla psa na dwór, czy halę magazynową na wymiar, zapoznaj się z ofertą firmy Didexstal – producenta konstrukcji stalowych, który dysponuje własnym biurem projektowym. Doświadczona kadra specjalistów zrealizuje dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowane zlecenie