Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Gdzie można zastosować płyty Hi-Macs

płyty Hi-Macs

Czy myślisz o remoncie kuchni lub łazienki? Jeśli tak, to może zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać do realizacji tego przedsięwzięcia. Jeśli chcesz mieć w tych pomieszczeniach nowoczesny design to warto zwrócić uwagę na płyty mineralno-akrylowe Hi-Macs. Czym charakteryzuje się ten materiał? Jeśli chcesz się dowiedzieć o nim czegoś więcej to przeczytaj ten artykuł.

Płyty Hi-Macs – materiał o wielu zastosowaniach

Jest to nowoczesny materiał z rodziny Solid Surface. Z czego składa się taka płyta? Jest to mieszanka akrylu, odpowiednio dobranych minerałów oraz naturalnych pigmentów, które tworzą gładką i nienasiąkliwą powierzchnię. Taka powierzchnia charakteryzuje się wyjątkową gładkością. Co ciekawe jest ona zupełnie bezszwowa. A dodatkowo można ją formować pod wpływem temperatury. Dodatek pigmentów pozwala uzyskać najróżniejsze kolory, takie jak chociażby Alpine White, który idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Takie płyty są wykorzystywane do produkcji mebli, stosuje się je jako okładziny ścienne, a nawet używa do wytwarzania umywalek oraz zlewozmywaków.

Płyta Hi-Macs – wyjątkowy materiał przydatny nie tylko w kuchniach

Płyta Hi-Macs składa się aż w siedemdziesięciu pięciu procentach z naturalnych minerałów. Ich uzupełnieniem jest masa akrylowa oraz pigmenty, dzięki którym możesz zamówić takie płyty w dokładnie takim kolorze jakiego potrzebujesz. A gdzie znaleźć sklep, który zajmuje się sprzedażą takich produktów? Na stronie https://www.patron-bis.pl/hi_macs_plyty.html znajdziesz różne produkty wykonane z tego materiału. Jest tam też dostępna galeria, gdzie możesz zobaczyć jak wyglądają one na zdjęciach o wysokiej rozdzielczości. Pomoże Ci to podjąć decyzję o tym czy chcesz mieć takie produkty w swojej kuchni czy łazience. Ponieważ powierzchnia, którą tworzą płyty Hi-Macs jest nieporowata, a łączenia są niewidoczne, łatwo utrzymać czystość i higienę, bo brud czy bakterie nie mają szans na wniknięcie w strukturę płyty Hi-Macs. Dodatkowo ten materiał odporny jest na działanie wielu związków chemicznych. W przypadku uszkodzenia jest łatwy w naprawie lub renowacji. A możliwość termoformowania daje ogromną przewagę nad klasycznymi materiałami używanymi do wykończenia w kuchniach lub łazienkach.

Jakie produkty wykonywane są z płyt Hi-Macs

Ze względu na swoje właściwości płyty HiMacs mają prawie nieograniczoną ilość zastosowań. Idealnie sprawdzą się w kuchni jako materiał na blaty robocze. Ale z tego materiału powstają też umywalki, zlewozmywaki, a nawet wanny czy brodziki. Wszystkie produkty wykonane z płyt HiMacs cechują się trwałością i wodoodpornością. Do wyboru jest bogata gama kolorystyczna, więc zapewne każdy znajdzie ulubiony kolor.