Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Jak sprawdzić historię innego telefonu? Proste sposoby!

Jak sprawdzić historię innego telefonu

Każda strona www, na którą wchodzimy, zostaje domyślnie zapisana w pamięci przeglądarki. Nic więc dziwnego, że może ona skrywać różne sekrety, którymi niekoniecznie chcielibyśmy się dzielić z innymi. Może stanowić jednak kluczowy element, który pozwoli Ci chronić na przykład Twoje dziecko. Zatem jak sprawdzić historię innego telefonu? Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!

 • Historia wyszukiwania w telefonie – śledzenie z Eyezy

Śledzenie historii przeglądania to jedna z podstawowych funkcji aplikacji Eyezy. Jest to profesjonalne oprogramowanie, stworzone z myślą o kontroli rodzicielskiej czy pracowniczej. Dzięki niemu uzyskasz informacje choćby na temat aktywności danej osoby w Internecie.

Jednak Eyezy da Ci dostęp nie tylko do historii wyszukiwania. W pakiecie usług znajduje się również:

 • ustawianie alertów na wybrane słowa i frazy kluczowe,
 • przeglądanie zakładek i ulubionych stron,
 • dokładna historia wyszukiwanych stron (wraz z datą i godziną),
 • filtrowanie treści oraz określonych stron www.

Co ciekawe, Eyezy to aplikacja, którą bardzo trudno wykryć na docelowym urządzeniu po instalacji. Zawdzięcza to trybowi działania w tle, dzięki czemu jej ikona nie jest wyświetlana na pulpicie, a zużycie baterii jest ograniczone do minimum.

Jak widzisz, historia przeglądania w telefonie nie stanowi dla Eyezy żadnej przeszkody.

 • Jak sprawdzić historię innego telefonu? Alternatywne metody

Jeżeli masz wątpliwości co do aplikacji Eyezy, poznaj inne metody, pozwalające na szpiegowanie historii przeglądania na wybranym urządzeniu.

 • Użyj keyloggera – wygoda i pewność działania

Znalezienia narzędzia, które rozprawi się z historią przeglądania może być trudne. Jeżeli jednak chcesz mieć pewność, że nic nie przeoczysz, pomyśl o wykorzystaniu keyloggera. Jeśli nie wiesz jeszcze co to dokładnie jest, spieszymy z wyjaśnieniem.

Keylogger to program, którego zadaniem jest zapisywanie wszystkich użytych klawiszy na telefonie czy komputerze. Mało tego – keylogger nie tylko zapisuje klawisze, ale również informuje o tym, kiedy dany klawisz został użyty. Dzięki temu łatwiej Ci będzie zrozumieć zapis.

Jak sprawdzić co ktoś robi na telefonie? Z keyloggerem to proste – wystarczy go zainstalować i pozwolić mu działać. Dane zostaną albo zapisane na urządzeniu, albo wysłane przez Internet na podłączone konto.

W aplikacji Eyezy również znajdziesz profesjonalny keylogger, który jest połączony z kontem w serwisie producenta. Dzięki temu zobaczysz wszystkie klawisze w specjalnym pulpicie, dostępnym dla zalogowanych użytkowników.

 • Sprawdź Google Family Link

Jak sprawdzić historię telefonu w nieco inny sposób? Ciekawym pomysłem na rozwiązanie tego problemu jest aplikacja Family Link. Dzięki niej będziesz w stanie zobaczyć między innymi historię stron, na które wchodzi Twoje dziecko.

Aby skorzystać z potencjału, który daje Family Link:

 1. Załóż konto Google.
 2. Pobierz aplikację Family Link.
 3. Powiąż konto Google z kontem Twojego dziecka w aplikacji.

Jak widzisz, nie potrzeba wiele, by uzyskać dostęp do historii przeglądania. Jeżeli jednak chcesz zrobić to niepostrzeżenie, nie musi to być zawsze skuteczna opcja.

 • Historia przeglądania w telefonie – gdzie szukać?

Najprostsze rozwiązanie zakłada po prostu przejrzenie historii wyszukiwania w przeglądarce. Jest to całkiem proste, ponieważ większość popularnych przeglądarek działa w podobny sposób.

Historia wyszukiwania w telefonie możliwa jest do zobaczenia z poziomu ustawień przeglądarki. Zazwyczaj w prawym górnym rogu jest umieszczona ikona koła zębatego, która prowadzi do sekcji ustawień. Jedną z pozycji powinna być właśnie historia przeglądania.

Jest tylko jeden kłopot – nie będziesz w stanie przejrzeć historii przeglądania jeśli najpierw nie odblokujesz telefonu. Z tego powodu jest to rozwiązanie, posiadające mocne ograniczenia. Jednak w przypadku kontroli rodzicielskiej powinno okazać się wystarczające.

 • Podsumowanie

Historia przeglądania zawiera ważne informacje, które mogą przydać się choćby w zakresie kontroli rodzicielskiej. Aby ją zobaczyć, możesz skorzystać z szeregu metod.

Jedną z najbardziej skutecznych są aplikacje szpiegowskie, takie jak Eyezy. Pozwalają one na bardzo wydajną kontrolę, która może stanowić ochronę przed niebezpieczeństwami, które niesie Internet.