Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Jaki materac kupić w Rudzie Śląskiej?

Zakup nowego materaca w Rudzie Śląskiej powinien się wiązać z poprawą jakości snu, co w konsekwencji ma dać lepsze samopoczucie kolejnego dnia. Trzeba powiedzieć jednak, że na rynku jest wiele produktów o niskiej jakości, które w efekcie doprowadzają do pogłębienia problemów z kręgosłupem. Jakie detale powinny wyróżniać dobrej jakości materace? Czy są miejsca, w których warto kupić materac w Rudzie Śląskiej? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Poprzedź zakup materaca w Rudzie Śląskiej konsultacją z lekarzem

Nie ma co kupować materaca w ciemno, ponieważ tylko pogłębią się problemy ze zdrowiem oraz jakością snu. Zdecydowanie dobrym rozwiązaniem będzie skonsultowanie się z profesjonalistą typu fizjoterapeuta, który dokładnie przedstawi diagnozę dotyczącą stanu kręgosłupa, jak też z pewnością doradzi dobór odpowiedniego materaca. Taki krok sprawia, ze można zaoszczędzić dużo pieniędzy, które przeznaczyłbyś na różnego rodzaju maści reklamowane w telewizji czy tabletki.

Klasy materaców

Kluczowym czynnikiem determinującym wybór materaca powinna być jego klasa. Obecnie są 4 rodzaje materaców:

  1. H1, które przeznaczone są dla osób o wadze do 60 kg i jest to miękki materac
  2. H2, które przeznaczone są dla osób o wadze od 60 do 80 kg i jest to średnio-twardy materac
  3. H3, które przeznaczone są dla osób o wadze od 80 do 110 kg i jest to twardy materac
  4. H4, która przeznaczone są dla osób o wadze powyżej 110 kg

Warto wiedzieć, jakiej klasy kupować materac, bo po prostu szkoda wyrzucać kasę w błoto i kupować materac na „chybił-trafił”. Wszelką ofertę materaców znajdziesz na Materacerudaslaska.pl. Gdybyśmy mieli polecić którąkolwiek z firm produkujących materace, to z całą pewnością byłaby to marka Hilding. Są produkty o bardzo wysokiej jakości, które są przeznaczone zarówno dla osób młodych, jak też starszych. Przykładem takiego materaca jest Hidling Pasodoble, który idealnie sprawdzi się dla osób z problemami kręgosłupa, jak też będzie dobrym rozwiązaniem dla seniorów. Po jednej stronie materaca jest mata kokosowa, która zwiększa twardość, zachowując optymalną sprężystość i elastyczność, a z drugiej sizal odpowiedzialny za jego wytrzymałość.

Materac dla par w Rudzie Śląskiej

Materac dla par w Rudzie Śląskiej

Nie zawsze łatwym rozwiązaniem jest wybór materaca dla par w Rudzie Śląskiej z prostej przyczyny – często w związkach występują różnice wzrostu i wagi, co sprawia, że duża część materacy się odkształca i z czasem sen nie należy do najprzyjemniejszych, jak też kolejny dzień w pracy, który jest okupiony zmęczeniem. Materacem, który sprawi, że te problemy odejdą raz na zawsze jest Hilding Flamenco. Został on zbudowany na bazie sprężyn Multipocket, których na metr kwadratowy jest bardzo dużo i tym samym każda z nich pracuje osobno, co zapewnia elastyczność punktową. Dodatkowo sprężyny tworzą 7 stref twardości, dzięki czemu łatwo o dobry sen i jest odpowiednim produktem dla par o dużej różnicy wagowej.

Materac został wyposażony w lateks i piankę, dzięki czemu jest ułatwiona swobodna cyrkulacja powietrza, co sprawia, że materac oddycha i pozbywa się nadmiaru wilgoci. Te i inne materace znajdziesz w ofercie Materaceopole.pl. Bogata oferta to tylko jeden z powodów, dla których warto odwiedzić tę stronę. Wszelkie produkty zostały przygotowane z myślą o kliencie i marka Hilding robi to z poczuciem misji.