Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Lodówka Samsung – TOP 4 polecane modele

lodówki samsung

Szukasz nowej lodówki? Sprawdź propozycje marki Samsung – to chętnie wybierane urządzenia, które mogą pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami. Koreański producent dba również o wzornictwo swoich modeli – wszystkie świetnie się prezentują w nowoczesnym wnętrzu. Poznaj najchętniej wybierane propozycje!

Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze kwestie

Wybór dobrej lodówki to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz, kompletując sprzęty do domu. Urządzenie pracuje cały czas – musi być więc niezawodne. Pierwszym krokiem jest wskazanie, czy szukasz sprzętu wolnostojącego czy do zabudowy. Te pierwsze lodówki także doskonale mogą komponować się wizualnie z nowoczesną kuchnią – dzisiaj możesz wybrać urządzenia w różnych kolorach: białym, ale również czarnym lub metaliczny grafit. Warto też się zastanowić, czy zasadniejszym wydatkiem będzie tradycyjna chłodziarko-zamrażarka, czy lodówka side by side. Decydując się na duży, pojemny model, musisz pamiętać nie tylko o koniecznej do wygospodarowania przestrzeni, lecz również wyższej cenie takiego sprzętu.

Na jakie inne parametry patrzeć, porównując lodówki? Zwróć uwagę na:

 • wymiary urządzenia;
 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • łatwe sterowanie;
 • technologię No Frost;
 • możliwość dostosowania wnętrza do swoich potrzeb;
 • dodatkowe funkcje, jak dystrybutor wody czy kostkarka;
 • technologie ułatwiające przechowywanie określonego rodzaju żywności;
 • walory estetyczne modelu.

Jakie lodówki marki Samsung będą najlepszym zakupem? To zależy od twojego zakładanego budżetu. Możesz wybrać sprzęt za ok. 2000 zł, jak również model kilka razy droższy. Warto porównywać do siebie podobne cenowo sprzęty. Pamiętaj też, by zwrócić uwagę także na oceny użytkowników!

Polecane lodówki Samsung – jakie modele wybrać?

Samsung proponuje wiele unikatowych technologii, które cię zachwycą. Zwróć zwłaszcza uwagę na Space Max™ – czyli większą pojemność urządzenia bez zmian w jego wymiarach zewnętrznych. Cieńsze ścianki i specjalna konstrukcja sprawiają, że do takiej lodówki zmieścisz więcej produktów spożywczych. A to dopiero początek – zobacz, na jakie inne ciekawe rozwiązania możesz liczyć!

 • SAMSUNG Bespoke RB38A7B5322/EF – sprzęt z linii, która pozwoli ci zaprojektować kuchnię po twojemu! Możesz wybrać kolory i materiały frontów urządzenia, by dobrze wkomponowało się ono w przestrzeń dookoła. Za mało miejsca? Dołóż lodówkę jednodrzwiową, tworząc unikatową kombinację modułową, zestawiając ze sobą sprzęty. Sprzęt jest pojemny dzięki technologii Space Max™ – chłodziarka pomieści 273 l, zamrażarka – 114 l! Znajdziesz tu technologię No Frost, szybkie chłodzenie i zamrażanie Power Cool i Power Freeze. Ale to nie wszystko – zwróć też uwagę na szufladę Humidity Fresh+, w której możesz regulować poziom wilgotności – wszystko po to, by warzywa dłużej zachowały świeżość! Spodoba ci się też komora Optimal Fresh+ – gdy skorzystasz z separatora, możesz stworzyć dwie przestrzenie o różnej temperaturze.
 • SAMSUNG RB38T635ES9/EF – elegancki model z dystrybutorem wody. Chłodziarka ma pojemność 272 l, zamrażarka – 114 l. Generowany podczas pracy hałas to – standardowo jak na tego producenta – 35 dB. Oprócz Space Max™ możesz liczyć na wiele innych innowacyjnych rozwiązań, takich jak No Frost, Power Cool i Power Freeze, a także Humidity Fresh+ i komora Optimal Fresh+.
 • SAMSUNG RB34T775CB1/EF – doskonale prezentujący się model, który świetnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Chłodziarka ma pojemność 230 l, zamrażarka – 114 l. O doskonałe warunki przechowywania żywności dba szereg nowoczesnych technologii, takich jak No Frost, Power Cool i Power Freeze, Humidity Fresh+, Optimal Fresh+. Specjalnie wydzielone strefy przedłużają świeżość różnego rodzaju produktów – by nie tylko lepiej smakowały, lecz również zachowały swoje właściwości odżywcze. Dzięki składanej półce bez problemu zmieścisz w lodówce wysokie naczynia lub tort!
 • SAMSUNG RB34T672EWW/EF – klasyczna na pierwszy rzut oka lodówka. Przyjrzyj się bliżej, by poznać możliwości, jakie kryje! Chłodziarka ma pojemność 230 l, zamrażarka 114 l. Znajdziesz tutaj Space Max™, a także – No Frost, szybkie chłodzenie i mrożenie. Docenisz wygodne przechowywanie większych naczyń oraz butelek.

Chcesz więcej opcji? Sprawdź lodówki z zamrażalnikiem Samsung w sklepie MediaMarkt i przeanalizuj, która najlepiej sprawdzi się w twojej kuchni.