Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Zostań pilotem z Space Flight Academy

latanie space

Od zawsze marzyłeś, żeby zostać pilotem? Loty w przestworzach to coś, co sprawia Ci dużo radości? Jeżeli tak, to nasza szkoła lotnicza jest właśnie dla Ciebie! Akademia Lotnicza Space Flight Academy oferuje teoretyczne oraz praktyczne kursy pilotażu. Z nami zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat nauki latania, odkryjesz, że latanie to duża dawka adrenaliny i niesamowita przygoda!

Dowiesz się, jakie są podstawowe zasady lotu, jak latać sprawnie i bezpiecznie.

Naszym celem jest przekazanie wszystkich niezbędnych informacji zarówno podczas kursu teoretycznego, jak i praktycznego. Nasi specjaliści będą dla Ciebie wsparciem przez cały etap szkolenia.

Dzięki nam kurs na pilota samolotu będzie niezwykłym doświadczeniem, które pozwoli Ci zostać pilotem.

Solidne przygotowanie teoretyczne pozwoli Ci wykorzystać zdobytą wiedzę podczas kolejnego etapu szkolenia – w części praktycznej.

Zaczniemy od spotkania z instruktorem i wykonamy lot zapoznawczy, podczas którego przekonasz się, jakim niesamowitym doświadczeniem jest latanie samolotem! To będzie niezwykły początek Twojej przygody, podczas lotu otrzymasz możliwość samodzielnego sterowania samolotem pod czujnym okiem naszego instruktora.

Licencja pilota PPL(A) jest w zasięgu Twoich możliwości!

Jak wygląda program szkolenia do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A)?

Program składa się z kilku części:

  • lotów po kręgu nadlotniskowym,
  • lotów do strefy,
  • lotów w sytuacjach niebezpiecznych i awaryjnych,
  • nauki podstawowych umiejętności w lotach według wskazań przyrządów,
  • nauki lotów nawigacyjnych.

Z nami te wszystkie części będą niezwykłym doświadczeniem, na pewno sobie poradzisz. Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy kiedyś byli na takim samym etapie jak Ty, a aktualnie wykonują swój zawód z zamiłowania do latania, są dumni, że mogą wprowadzać do branży nowych ludzi.

Co to jest licencja PPL(A) i jakie daje możliwości?

PPL(A), czyli Licencja Pilota Samolotowego Turystycznego to licencja, która pozwala jej posiadaczowi wykonywać niekomercyjne, czyli nieodpłatne czynności pilota dowódcy lub drugiego pilota.

Licencja pilota PPL(A) to idealny początek dla kariery pilota lub ambitnego hobby, jakim jest latanie samolotem.

Dzięki licencji PPL(A) będziesz mógł wykonywać loty samolotami jednosilnikowymi tłokowymi o maksymalnej masie startowej do 5700 kg.

Przekonaj się sam, jakie to proste! Wystarczy, że zgłosisz się do naszej szkoły latania Space Flight Academy, a my zajmiemy się resztą. Wybierz pakiet, który najbardziej będzie Ci odpowiadał. Służymy wsparciem podczas wszystkich etapów szkolenia, chętnie odpowiemy na Twoje pytania już teraz. Twój instruktor będzie do Twojej dyspozycji cały czas, nie tylko w trakcie lotu.

Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie opowiemy więcej na temat samego szkolenia oraz opcji, które możesz wybrać. Nie bój się, będziemy dla Ciebie wsparciem podczas tej niesamowitej przygody, jaką jest nauka latania.

Jeśli szukasz szkoły w której poczujesz się częścią lotniczej społeczności i odbierzesz lekcje pilotażu na najwyższym poziomie to koniecznie musisz poznać bliżej akademię lotniczą Space Flight Academy.