Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie Uncategorized

Ponadczasowy gadżet reklamowy: długopis z nadrukiem

nadruk na długopisach

W ostatnich latach producenci gadżetów reklamowych wprowadzili do swojej oferty wiele nowych produktów. Niektóre z nich są bardzo nietypowe, a inne mają praktyczne zastosowania. W praktyce jednak trudno wskazać coś równie przydatnego, a przede wszystkim taniego w produkcji, co mogłoby dorównać długopisom reklamowym. W końcu lepiej zamówić więcej tanich, ale porządnych długopisów z logo firmy i adresem strony internetowej, niż kupić kilka wymyślnych gadżetów. Mając dużą ilość długopisów, można je rozdawać wszystkim klientom i nie przejmować się kosztami, szczególnie jeżeli zamówienie na takie produkty złoży się u producenta.

  1. Uniwersalne gadżety reklamowe
  2. Jakie długopisy reklamowe są najlepsze?
  3. Polecany producent długopisów

Długopisy reklamowe sprawdzą się nie tylko jako gadżety reklamowe, ale również jako artykuły piśmiennicze wykorzystywane przez pracowników. W końcu źle by wyglądało w oczach potencjalnych klientów, gdyby okazało się, że któryś z pracowników mających kontakt z klientami korzysta z długopisu, na którym znajduje się logo konkurencyjnej firmy. Gdzie zatem zamówić wysokiej jakości akcesoria piśmiennicze z nadrukiem? Tego dowiesz się z naszego poradnika.

Uniwersalne gadżety reklamowe

Długopis przynajmniej raz na jakiś czas przyda się każdemu, a koszt jego produkcji nie jest duży. W dodatku można zamówić długopis z nadrukiem lub grawerem, na którym będą informacje o nowych produktach w ofercie, adresie firmy lub inne treści. Nic więc dziwnego, że chociaż katalogi gadżetów reklamowych wypełnione są coraz nowszymi propozycjami, to właśnie akcesoria piśmiennicze są najchętniej zamawianymi gadżetami.

Jakie długopisy reklamowe są najlepsze?

Wbrew pozorom wybór długopisów nie ogranicza się wyłącznie do koloru obudowy. Producent długopisów plastikowych ma w ofercie również inne produkty, na których można wykonać nadruk. Przykładem mogą być eleganckie długopisy metalowe, pióra, ołówki, zestawy piśmiennicze składające się z kilku różnych produktów lub cenione przez wiele osób długopisy ekologiczne. W przypadku problemów z wyborem najlepszych gadżetów warto skontaktować się z producentem i wysłać zapytanie. Dzięki temu otrzymana oferta będzie aktualna, a zarazem pozwoli skorzystać z najlepszych cen.

Polecany producent długopisów

Odpowiedzi na często zadawane pytania można znaleźć na stronie internetowej, którą prowadzi producent długopisów. Można tu sprawdzić, jakie metody znakowania są obecnie wykorzystywane, a także sprawdzić produkty dostępne w promocyjnych cenach.