Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady

Wywiady biznesowe

teoriabiznesu.pl

Portale internetowe:

Wywiad z przedstawicielem portalu Praca.pl

Firmy i instytucje:

Wywiad z przedstawicielem fundacji Trading Jam

Wywiad z IC Events – organizatorem targów i konferencji

Franczyza z Dom Finansowy QS

Wojtex – największy operator franczyzowy

Agencje marketingowe:

CEO w projekcie Surfer – właściciel agencji KampanieSEO

Wypowiedź Zgreda o agencjach SEO, pozyskiwaniu klientów i pozycjonowaniu stron

Wywiad z założycielem PracaSport.pl

Wywiad z właścicielem Agencji SFEO

Founder & SEO Specialist

Wywiad z Social Media Manager i copywriterem

Wywiad z dyrektorem marketingu w LifeTube

Wywiad z właścicielką agencji marketingowej ClueGroup

——————————————————–

TeoriaBiznesu.pl prowadzi wywiady z przedsiębiorcami i freelancerami, którzy poprzez pomoc innym mają możliwość zareklamować własną markę. W jaki sposób ?

Każdy wywiad składa się z pytań skierowanych do rozmówcy, które nawiązują do prowadzonej przez niego działalności. Odpowiedzi na nie, pomogą zrozumieć czytelnikowi jakie problemy rozwiązuje Twoja firma. Dodatkowo podsuwają pomysł na biznes.

Wywiady biznesowe a prowadzenie firmy

Kolejny zestaw pytań przygotowany zostanie pod kątem branży, którą się zajmujesz, a ich zadaniem będzie wyjaśnienie czytelnikom, jak Twoja wiedza może pomóc im w prowadzeniu biznesu. Dla przykładu, osoba prowadząca agencję SEO w kilku zdaniach może przedstawić , dlaczego warto aby strona klienta była widoczna w wyszukiwarce Google. Analogicznie, specjalista od Social Media Marketingu może przekonać czytelnika do zwiększenia widoczności w mediach społecznościowych.

Za pomocą pytań i odpowiedzi wyjaśnimy czytelnikom podstawowe zagadnienia związane z Twoją branżą. Dla przykładu, od przedstawiciela agencji SEO otrzymamy odpowiedź, jaki wpływ na pozycjonowanie ma szybkość ładowania strony na urządzeniach mobilnych.

Na koniec wywiadu umieścimy na Twoje życzenie zdjęcie i pełne dane, w których podamy adres strony internetowej, bloga lub portfolio.

Na zgłoszenie chęci udzielenia przez Ciebie wywiadu czekamy pod naszym adresem mailowym zamieszczonym w dziale „kontakt”.

Pod tym linkiem przedstawiamy przykładowe wywiady biznesowe