Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Dołącz do Elite Leadership Program 2021/2022

Elite Leadership Program

To już 10 raz, kiedy spotykamy się ze światowymi ekspertami w ramach cyklu konferencji Elite Leadership Program. Prelegenci wskażą jak działać, by Twoje przywództwo było skuteczne. Zobacz, jakie biznesowe autorytety wystąpią tym razem.

W ramach cyklu konferencji odbędą się 4 spotkania ze światowymi ekspertami, którzy specjalizują się w dziedzinie przywództwa oraz zarządzania. Każde spotkanie to szansa nie tylko na rozwój kompetencji, czy poznanie nowoczesnych technik zarządzania – to także okazja na poszerzanie sieci swoich kontaktów oraz zainspirowanie się rozwiązaniami liderów z różnych branż.

Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na kadrę kierowniczą, która musiała zmierzyć się ze zmieniającym się otoczeniem, jak również z przywództwem oraz efektywną komunikacją w  zespole wirtualnym. Cykl Elite Leadership Program 2021/2022 dostarczy uczestnikom konkretne narzędzia oraz rozwiązania, które są gotowe do wdrożenia w ich firmie. Ponadto gwarantuje pakiet wiedzy, w którym znajdują się: notatki, raporty, nagrania prelegentów oraz ebooki biznesowe. Dzięki tym materiałom, powrót do zagadnień, poruszanych na konferencjach będzie możliwy z każdego miejsca.

Poznaj tematy oraz gości specjalnych:

  • „Zwinne przywództwo 2.0+” – Justin Maciejewski opowie, jakie rozwiązania mogą zaczerpnąć liderzy od największych dowódców wojskowych (2 grudnia 2021).
  • „Przyszłość pracy” – Aric Dromi przedstawi czym jest cyfrowa transformacja oraz jak szybko rozwija się sztuczna inteligencja (3 lutego 2022).
  • „Zespoły typu X” – Prof. Deborah Ancona nakreśli czym są zespoły X, i czym się różnią od tych tradycyjnych (2 marca 2022).
  • „Adaptacyjna kultura organizacyjna” – Dr Christine McCarthy ukaże kulturę organizacyjną w aspekcie rozwijającej się innowacji (6 kwietnia 2022).

Więcej informacji o całym cyklu, jak i poszczególnych konferencjach, znajdziesz na stronie: https://elp.ican.pl/

Powiązane artykuły

Konferencja Data Center Trends – Nadchodzące wyzwania centrów danych

teoriabiznesu.pl

Game Developer Meetup Online – seria eventów online dla twórców gier

teoriabiznesu.pl

Nowe obostrzenia związane z epidemią od soboty – zamknięte przedszkola i żłobki

teoriabiznesu.pl