Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Powietrzna taksówka – szybka podróż w każdy zakątek Polski

Powietrzna taksówka

Ważne spotkanie? Kolacja ze znajomymi? Wesele? Niezależnie od okoliczności zawsze chcemy być na czas. Nie zawsze mamy możliwość dostać się na miejsce własnym transportem. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi air taxi, dzięki której znajdziemy się we wskazanym miejscu o właściwej porze. Air taxi jest na wyciągnięcie ręki każdej z osób, której zależy na czasie i punktualności. Wystarczy jeden telefon, a powietrzna taksówka przyleci po nas i zabierze w wyznaczone miejsce. Cały lot trwa dosłownie chwilę, a my możemy cieszyć się pięknymi widokami oraz doskonałą formą transportu. Bez korków oraz niespodziewanych sytuacji na drodze dotrzemy do celu najkrótszą możliwą drogą.

Co to jest air taxi?

Air taxi to jedna z możliwości przemieszczania się, która działa na zasadzie zwykłej taksówki, jednak to, co ją wyróżnia to dużo szybsza możliwość dotarcia w miejsce docelowe. Czas odgrywa szczególną rolę w przypadku ważnych spotkań, na przykład tych biznesowych. Air taxi dowiezie Cię, a w zasadzie przyleci z Tobą w dowolne miejsce w Polsce. Jeśli helikopter nie będzie miał możliwości wylądować w umówionym miejscu, to Wekter Helicopters zapewni  transport do miejsca, w którym lądowanie i wysadzenie lub zabranie wszystkich pasażerów jest możliwe. Ekskluzywny przelot nadaje się nie tylko na spotkania biznesowe, ale i na śluby czy kolacje oraz na oświadczyny, które dzięki takiej atrakcji zostaną niezapomniane.

Dlaczego warto skorzystać z air taxi?

Taksówka powietrzna daje możliwość bardzo szybkiego przemieszczania się, zwłaszcza w miejsca, w które transport publiczny jest utrudniony lub samochody nie mają możliwości tam wjechać. W takich sytuacjach pojawia się air taxi, które możesz zamówić w każdej chwili. Ostatnie 30 minut to jednak nie najlepszy moment i warto umówić się wcześniej, jednak termin oczekiwania nie jest zbyt długi. Helikopter używany do przewozu ludzi to jedna z bezpieczniejszych maszyn, jaka istnieje na świecie. Robinson R44 Raven II jest również jednym z najpopularniejszych śmigłowców, który został stworzony właśnie w celu transportu ludzi. Air taxi daje możliwość wzięcia ze sobą bagażu na pokład oraz podręcznej torby. Każda osoba wchodząca na pokład objęta jest ubezpieczeniem podróżnego. Wszystkie śmigłowce, które posiada Wekter Helicopters są regularnie sprawdzane pod względem technicznym, dla zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa.

Jakie możliwości daje air taxi?

Dzięki powietrznej taksówce dotrzesz na miejsce docelowe z pełną klasą, zachwycając osoby, które czekają na Ciebie na końcu trasy. Podczas lotu możesz również podziwiać piękne widoki rozpościerające się tuż pod Twoimi stopami. Lot helikopterem to niezapomniana przygoda, którą możesz doświadczyć, już teraz zamawiając Air taxi, które będzie czekało na Ciebie we wskazanym przez Ciebie miejscu.

źródło zdjęć: freepik.com