Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Technologie

Mikroserwisowa architektura aplikacji web – REST, CQRS, noSQL – szkolenie

szkoelnie java

Dnia 30 i 31 maja 2019 roku firma GigaCon zaprasza na kurs – MIKROSERWISOWA ARCHITEKTURA APLIKACJI WEB – REST, CQRS, NOSQL.

Szkolenie skierowane jest dla programistów na różnym poziomie zaawansowania, architektów, programistów na ścieżce architektów i dla wszystkich, którzy chcą poznać holistyczne podejście do projektowania i doskonalenia aplikacji.

Zapraszamy wszystkie osoby, chcące pogłębić wiedze z zakresu projektów IT o techniki i narzędzia niezbędne przy tworzeniu mikroserwisów. Narzędzia Spring Cloud pozwala skutecznie zaprezentować bazy danych noSQL i frameworki

javaSzkolenie będzie się odbywać w 60 procentach na ćwiczeniach i w 40 procentach na wykładach. W trakcie trwania kursu, uczestnicy wykonają analizowane zadania, oraz mogą liczyć na wsparcie i pomoc trenera.

Po zakończeniu szkolenia, uczestnik bedzie umiał projektować i implementować przy wykorzystaniu CQRS i Event Sourcing. Uczestnicy dowiedzą się, jak projektować i implementować REST API, poznają narzędzia do skalowania systemów rozproszonych i frameworki mikroserwisów. Posiądą także wiedzę na temat bazy noSQL, oraz Continuous Integration i Continuous Deployment w kontekście mikroserwisów.

Trener szkolenia będzie Andrzej Sydor – specjalista, programista, wykładowca i trener, który od lat współpracuje z polskimi, niemieckimi i finlandzkimi firmami przy tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji.

• Data szkolenia: 30 i 21 maja 2019r.
• Miejsce szkolenia: Warszawa
• Cena szkolenia : 1899zł
• Link organizatora, zapisów i agendy:

Zabezpieczony: Mikroserwisowa architektura aplikacji web – REST, CQRS, noSQL

Powiązane artykuły

Jak i w jakim celu Polacy uczą się języka programowania Java

teoriabiznesu.pl

Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych – szkolenie

teoriabiznesu.pl

UX – Szkolenie z Projektowania Użytecznych Interfejsów

teoriabiznesu.pl