Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Nabór zgłoszeń do 2. edycji konkursu „Liderzy Jutra”!

liderzy jutra

ICAN Institute ponownie nagradza liderów firm, które odnoszą sukcesy w swoim branżach, odważnie wytyczając nowe standardy. Zgłoszenia można przesyłać do 8 października w kategoriach: Model biznesowy i Ekspansja zagraniczna.

Ostatni rok był niezwykle wymagającym testem dla liderów. Działanie w warunkach dużej niepewności i zarządzanie rozproszoną organizacją były poważnymi wyzwaniami dla wszystkich przywódców niezależnie od wielkości firmy i branży.

Liderzy jutra – druga edycja

W ramach drugiej edycja konkursu „Liderzy Jutra” ICAN Institute wyróżni i nagrodzi właśnie tych przywódców i ich organizacje, którzy pomyślnie zdali test, jaki postawiła przed nimi pandemia, i pokazali, że prawdziwi liderzy nie załamują się pod ciężarem trudności, ale cały czas walczą o lepsze jutro dla swoich organizacji i ludzi.

Zwycięzców wyłoni w tajnym głosowaniu Kapituła Konkursu, do której należą znamienici eksperci i praktycy biznesu. Laureaci zostaną nagrodzeni w dwóch kategoriach:

  • Ekspansja zagraniczna
  • Model biznesowy

W powyższych kategoriach zostaną przyznane dodatkowo specjalne wyróżnienia od zarządu ICAN Institute oraz od redakcji „ICAN Management Review Polska”.

Pierwsza edycja konkursu Liderzy Jutra spotkała się z dużym zainteresowaniem. Nadesłanych zostało prawie 40 zgłoszeń, a wśród laureatów znalazły się takie firmy, jak PKN Orlen, Nowy Styl, Warsaw Genomics, Grupa Oknoplast i Asseco. Warto zawalczyć o statuetkę i dołączyć do grona tak znanych na rynku firm.
Jak i do kiedy można zgłosić udział w konkursie?

W przypadku pytań lub chęci zgłoszenia udziału należy skontaktować się z działem badawczym ICAN Institute pod adresem mailowym e.jakubik@ican.pl lub pod numerem telefonu 608 670 100.
Nabór zgłoszeń projektów do konkursu trwa do 8 października.

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się na stronie https://nagrody.ican.pl/imr/.