Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

semKRK powraca na Wasze ekrany!

semkrk

Patronat medialny

Już 17 czerwca (czwartek) niebieski, krakowsko-semowy Smok   znów zawita na Wasze ekrany, a towarzyszyć mu będzie 12 ekspertów z branży SEO i SEM.

semKRK to idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup. Ta wyjątkowa konferencja przeznaczona jest dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. To przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Wydarzenie odbędzie się on-line, bez limitu uczestników.

Podczas semKRK#17:

  •  wysłuchasz 6 prelekcji specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego i analityki,
  •  spotkasz 3 marketingowe gwiazdy, które podczas prelekcji podzielą się swoją wiedzą
    i doświadczeniem,
  •  będziesz mógł zadawać pytania ekspertom na żywo,
  •  poznasz nowinki branżowe, które zainspirują Cię do działania,
  •  zobaczysz 3 najciekawsze case study i nauczysz się jak osiągać jeszcze lepsze rezultaty,
  •  zostaną rozdane semKRK awards 2021!

Dodatkowo przed konferencją organizatorzy przygotowali dla Was 3 dni wypełnione merytoryką, wiedzą i praktyką! W czerwcu odbędą się również warsztaty online towarzyszące semKRK:

  • SEO – 14.06. Google Ads – 15.06. Google Analytics – 16.06.

Call for papers

Informujemy o nowej wersji przesyłania zgłoszeń dla prelegentów konferencji. Każda prezentacja, która przejdzie wstępną weryfikację merytoryczną, trafi do oceny fanów semKRK. W ankiecie na Facebooku, Instagramie oraz Linkedin będzie można zagłosować na trzy prezentacje na każdy dzień konferencji. Łącznie głosujecie więc aż na 6 prezentacji, które chcecie zobaczyć! 😊

Głosujący poznają same tytuły prezentacji wraz z opisami, ale nie dowiedzą się od razu, kto je wygłosi. Stawiamy na merytorykę, nie na fejm! Wybrane zostaną więc prezentacje, a nie prelegenci. Dopiero przy ogłaszaniu wyników ogłoszone zostaną osoby stojące za tematami i w ten sposób poznacie ich nazwiska. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9 maja!

Więcej informacji o CFP tutaj: https://semkrk.pl/call-for-papers/
Formularz zgłoszeniowy: http://bityl.pl/JBfEE

Powiązane artykuły

semKRK – Konferencja dla specjalistów marketingu

teoriabiznesu.pl