Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Naklejki reklamowe – sposób na promocję firmy i dotarcie do nowych klientów

naklejki na samochód

Klienci mijają drzwi Twojego lokalu bez świadomości, co znajdą w środku? Warto to zmienić! Pomogą w tym naklejki reklamowe na witryny lub drzwi wejściowe. Jak zamówić takie naklejki i kiedy się przydadzą?

Druk naklejek – materiał oraz wzory

Zastanawiasz się, w jaką reklamę zainwestować? Możesz zamówić wielkoformatową naklejkę reklamową na witrynę, naklejki na samochody lub pojazdy służbowe. Wystarczy przesłać swój projekt mailowo lub przez witrynę drukarni. Co do materiału, dobranie z szerokiej oferty tego właściwego nie stanowi problemu.

Drukowanie naklejek odbywa się na folii typu DOT, foliach ploterowych (mono- i polimerycznych), winylach naklejanych na samochody oraz folii odblaskowej i holograficznej. Ploter pozwala także dociąć elementy na szerokość do 140 cm.

Dopracowana technika druku pozwala na stworzenie naklejki odpornej na warunki atmosferyczne, trwałej, zawsze wyglądającej estetycznie. Dzięki temu naklejki na samochody oraz na szyby przetrwają w niezmienionej formie przez długi czas.

Wyróżnij logo firmy

Naklejki reklamowe towarzyszą nam w codziennym życiu, i trudno się dziwić. Stanowią najbardziej widoczne dla klienta przedstawienie oferty danego lokalu. Naklejka działa skutecznie, jeśli umieścisz na niej podstawowe informacje o swojej branży. Konsumenci nie wczytują się obecnie w rozbudowane oferty, pełne niuansów i gwiazdek. Po prostu ignorują zbyt skomplikowany przekaz, by zająć się swoimi sprawami.

Dlatego najskuteczniejsza są odpowiednio wybrane elementy graficzne, które będą kojarzone z Twoją marką. Grafika oraz krótkie hasło reklamowe muszą przyciągać uwagę przechodniów. Dlatego też możliwość druku naklejek zrewolucjonizowała reklamę. To pierwszy krok do rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Przyczyna tkwi w podświadomości odbiorców, którzy nawet nie sięgając po produkty Twojej firmy, zakodują w pamięci charakterystyczne logo. Przy zakupach zaś będą kierować się w stronę znajomego logo.

Drukowanie naklejek – typy do wyboru

Możesz wybierać spośród materiałów błyszczących i matowych, każdy o trwałości kilku lat. Naklejki wycinane są na szeregu ploterów, od maszyn służących do wycinania liter po te tnące po obrysie grafiki. Dzięki nim możliwa jest realizacja zamówień wielkoformatowych w ciągu kilku dni, z dbałością o każdy detal. Drukowane na folii samoprzylepnej, umożliwiają precyzyjny montaż na każdej powierzchni.

Jakie naklejki reklamowe sprawdzą się w Twoim przedsiębiorstwie? Naklejki z folii wylewanej stosuje się w przypadku zagiętych powierzchni, cechuje ją wysoka plastyczność. Dzięki niej powstają reklamy na samochodach oraz grafiki wektorowe. Folie samoprzylepne monomeryczne to najtańsza dostępna na rynku opcja. Stosuje się je w reklamach na pokładzie z metapleksu, dibondu czy płaskiej blachy, często wykonuje się ją też na pace ciężarówek.

Z kolei naklejki z foli polimerowej przetrwają o wiele więcej. Wybierane są wtedy, gdy liczy się odporność na warunki atmosferyczne. Można je dopasować do dowolnego kształtu, np. katoserii samochodu. To większy wydatek, ale dostajemy za to bardziej wytrzymałe naklejki. Folie odblaskowe wykorzystuje się tam, gdzie najważniejsza jest widoczność. Spotkasz je na tablicach reklamowych i szyldach przed parkingami, aptekami czy placówkami medycznymi.

Naklejki perforowane OWV

Naklejki OWV (One Way Vision) to dziurkowana folia w dowolnym rozmiarze, która umożliwia reklamę na powierzchniach przeźroczystych, na przykład na witrynach. Naklejki z folii OWV przepuszczają częściowo światło, co umożliwia jednostronną widoczność (od wewnątrz). To doskonały sposób na oklejenie szyb sklepowych, witryn, drzwi oraz szklanych fasad. Zapewnisz w ten sposób swoim klientom prywatność i odcięcie od pędzącego na zewnątrz świata. Pomoże również doświetlić wnętrze, nawet przy całkowitym pokryciu powierzchni.

Niezwykłe typy naklejek

Jeśli pragniesz, by Twoja reklama się wyróżniła, nasza drukarnia stwarza wiele możliwości. Możesz wykorzystać jeden z niezwykłych modeli folii ploterowej – niesamowity efekt daje zastosowanie folii mrożonej. Daje wygląd oszronionego szkła, jedyny w swoim rodzaju. Ochroni także pomieszczenia przed słońcem i zapewni prywatność.

Za to folia flex to doskonały wybór dla kampanii promującej logo na koszulkach czy bawełnianych torbach. Takie folie nie pękają, nie blakną ani nie schodzą w praniu. Można wykończyć je albo na błyszcząco, albo na matowo. Są bardzo cienkie i pracują wraz z ciałem czlowieka. Ciekawą reklamą są także folie magnesowe, które sprawdzają się tam, gdzie konieczna jest częsta wymiana dekoracji.

Naklejki z folii holograficznej tworzą trójwymiarowe reklamy. Zwykle używa się jej do dekoracji produktów (kosmetyki czy artykuły spożywcze), ale idealnie współpracuje także z materiałami marketingowymi.

Naklejki reklamowe – wszystko pod wskazany adres

Promocja Twojej firmy za pomocą perfekcyjnie skrojonych naklejek możliwa jest, pod naszym adresem https://sigmadruk.pl/oferta/naklejki-reklamowe-z-logo/. Drukujemy nie tylko gotowe projekty, jesteśmy w stanie stworzyć od zera grafikę oraz hasło reklamowe, ich rozmieszczenie i układ. Zaufanie naszych klientów zawsze popłaca. Zaakceptowane naklejki reklamowe wysyłamy już w ciągu kilku dni, by Twoja firma mogła jak najszybciej rozpocząć skuteczną kampanię.