Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Tanie tankowanie z nową kartą paliwową Moyl

Tanie tankowanie z kartą paliwową Moyl

Ubiegłe tygodnie to czas nieustannie napływających informacji na temat wzrostu cen paliw. Fakt ten może szczególnie niepokoić właścicieli małych i średnich firm, które muszą liczyć się na wzroście wydatków związanych z tankowaniem i eksploatacja aut firmowych. Na szczęście istnieje rozwiązanie pozwalające nie tylko zaoszczędzić ale i usprawnić procesy księgowe firmy – jest nim karta paliwowa Moyl.

Co należy wiedzieć o kartach paliwowych?

Karta paliwowa to kawałek plastiku wyglądem przypominający standardową kartę płatniczą. Staje się ona coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, nie tylko w przypadku dużych przedsiębiorstw zarządzających ogromnymi flotami aut, ale zarówno małych i średnich firm posiadających kilka, a nawet tylko jeden samochód wykorzystywany do celów firmowych. Karta paliwowa to pewnego rodzaju zobowiązanie dwustronne, dzięki któremu firma korzystająca z tego środka płatniczego otrzymuje zniżki na zakup paliwa oraz inne usługi związane z eksploatacją auta w zamian za tankowanie na wybranych stacjach benzynowych. Karta paliwowa umożliwia również bezgotówkowe uiszczanie opłat za inne usługi związane z przejazdami, takie jak serwis samochodowy, myjnia, opłaty za wjazd na autostradę czy most.

Z posiadaniem karty paliwowej wiąże się również szereg ułatwień, bowiem kierowca nie musisz już każdorazowo pobierać faktury za zakup paliwa czy akcesoriów samochodowych. Dzięki aplikacji dostosowanej do karty wszelkie opłaty uiszczane za jej pomocą zapisywane są w systemie, który wystawia jedną zbiorczą fakturę na koniec każdego miesiąca. Dodatkowo właściciel auta i karty ma stały dostęp do wszystkich wydatków, co pozwala kontrolować do jakich celów została użyta karta i czy zakupy były niezbędne, a pieniądze firmy są wykorzystywane wyłącznie w prawidłowy i uczciwy sposób.

Zalety karty paliwowej Moyl

Nowe rozwiązanie, jakim jest karta paliwowa Moyl to korzystna możliwość dla każdego przedsiębiorcy, nawet takiego prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Dzięki podpisaniu umowy z Moyl właściciele firm mogą liczyć na szereg korzyści i zniżek, ułatwiających funkcjonowanie firmy oraz istotnie zmniejszających wydatki ponoszone na funkcjonowanie działalności. Karta paliwowa to przede wszystkim zniżki na zakup paliwa wynoszące od 12 do nawet 25 groszy na 1 litrze! Jest to suma, która w miesięcznym rozliczeniu może przynieść spore oszczędności, szczególnie w przypadku firm stale eksploatujących pojazdy firmowe. Karta paliwowa Moyl uprawnia również do korzystania z dużej zniżki aż – 20% na zakup akcesoriów samochodowych, które przydadzą się zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Tanie tankowanie z kartą paliwową Moyl

Więcej o zaletach karty paliwowej Moyl przeczytasz pod wskazanym adresem: https://www.moyl.pl/zalety-karty, gdzie szczegółowo przedstawiono wszystkie korzyści wynikające z omawianego rozwiązania.

Zintegrowany z kartą paliwową intuicyjny portal internetowy pozwala również na tworzenie raportów wydatków ponoszonych na tankowanie i eksploatację auta, co pozwala łatwo wychwycić nieuczciwych, bądź rozrzutnych pracowników. Możliwość wystawiania comiesięcznych faktur zbiorczych, pozwala również zaoszczędzić czas przeznaczany na każdorazowym pobieraniu faktur na stacji paliw, dzięki czemu pracownik może skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków. Program pozwala również na szybkie i sprawne rozliczanie się ze spraw księgowych.