Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma Franczyza Startupy

Poznaj „Złodzieja na zamówienie”

Innowacyjna firma zdominowała polski rynek usług. Oferta „Złodzieja na zamówienie” skierowana jest do pracodawców chcących wzmocnić działalność. – Nasi Złodzieje to profesjonaliści  – mówi Grzegorz Hawrylczak, założyciel ZNZ. – Strategia ich pracy jest ściśle uzgadniania z Klientem – zapewnia. Ponadto Złodziej oferuje certyfikowane szkolenia i kompleksowe doradztwo.

Polscy pracodawcy liczą straty w miliardach

Według raportu Bezpieczeństwa w handlu detalicznym w Europie straty z powodu kradzieży przekraczają 49 mld euro. Jak wynika z badań, krajowi pracodawcy tracą rocznie ponad 7 mld złotych. Do kosztów obciążających właścicieli firm należy doliczyć utrzymanie ochrony zewnętrznej. A to kolejne straty liczone w miliardach.

Źródło: www.zlodziejnazamowienie.pl

Usługa wzmacniająca bezpieczeństwo Twojej firmy o ponad 40%

Przykład jednego z Klientów ZNZ, kierownika drogerii – obrazuje innowacyjny sposób działania firmy. W 2019 roku miejsce pracy, którym kieruje Mariusz odnotowało 27 tysięcy strat finansowych. Źródła dziury w budżecie trudno było skonkretyzować. Mariusz podejrzewał kradzieże drobnych kosmetyków, niedopatrzenia w fakturach albo dogranych między sobą pracowników. Nie spodziewał się, że powodem strat prawie 30 tysięcy złotych będą wszystkie te trzy czynniki. Zawiodła ochrona zewnętrzna układy wewnątrz personelu i brak doświadczenia zawodowego.

Dlatego na początku 2020 roku Mariusz zdecydował się na reorganizację pracy. Postawił na konkretne działania poparte raportami, dowodami w liczbach a przede wszystkim – zauważalnymi zmianami. Współpraca z ZNZ zaczęła się od ustalenia kluczowych czynników. Określono jak, co i kiedy ma ukraść Złodziej, z kim ma spróbować wejść w układ, kogo sprowokować do podjęcia odpowiednich działań. Po przeprowadzonej kontroli opracowano raport działań i dodatkowy feedback. Przygotowano pakiet rozwiązań, wprowadzono cykl szkoleń dla pracowników drogerii. Efekt? Ujęty w liczbach – wzrost zabezpieczeń o ponad 43%. A co najważniejsze – zauważalny – spotkania zespołu pracowników, współpraca nad grafikiem, określanie celów zespołu i motywowanie. Przed zespołem Mariusza wiele wyzwań i pracy, ale co najważniejsze – to już konkretny zespół a nie tylko personel, którym należy zarządzać.

Profesjonalna współpraca

Pomysł na Złodzieja powstał z potrzeby wzmocnienia polskich firm. Doświadczenie Grzegorza Hawrylczaka pozwoliło na założenie działalności, która nie tylko dostrzega źródła strat finansowych, ale skutecznie je minimalizuje. Klienci ZNZ deklarują wzrost poziomu zabezpieczeń nawet o 45%.

Polscy przedsiębiorcy, którzy podjęli współpracę ze „Złodziejem na zamówienie” skorzystali również z oferty Pracownika. Różnica usług polega na sposobie działania. Złodziej prowokuje ochronę i personel podejmując próbę kradzieży. Natomiast Pracownik dołącza do zespołu analizując zachowania wewnątrz grupy. Komplet usług jest dopasowany do potrzeb Klienta i skutecznie wzmacnia firmę.

Złodziej na zamówienie radzi: zapobiegaj, zamiast łapać – dlatego w ofercie ZNZ znajduje się również pakiet szkoleń dla zespołu Klienta, które finalizowane są feedbackiem i certyfikowanym zaświadczeniem.

www.zlodziejnazamowienie.pl