Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Grupa iCEA otworzyła oddział w Indiach!

Grupa iCEA

Grupa iCEA, pierwsza agencja SEO360 w Polsce, rozszerza swoje działania na kolejny, daleki indyjski rynek. Otwarcie pierwszego zagranicznego oddziału w USA było początkiem długofalowych działań ekspansyjnych firmy. Grupa zdecydowała się na rozwijanie usług w ramach nowego oddziału – iCEA SEO Group India Private Limited w Gurgaon.

iCEA SEO Group India, jako rozszerzenie dotychczasowej działalności Grupy, będzie specjalizowała się w usługach SEO360 oraz SXO dla klientów z branży e-commerce. Podążając za trendem dynamicznie rozwijającej się sprzedaży internetowej, wiele firm wchodzących na rynek zagraniczny, które dążą do maksymalizacji swojej sprzedaży, decyduje się skorzystać z rozwiązań SEO360. Ekspansja Grupy iCEA jest odpowiedzią na zapotrzebowania perspektywicznej branży e-commerce.

Nasza ekspansja na rynek azjatycki i otwarcie nowej spółki w Indiach to pierwsza tego rodzaju inwestycja polskiej firmy. Kierunek naszych działań wyznaczają dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, które staramy się skutecznie zidentyfikować, a następnie reagować na nie. Dzięki iCEA SEO Group India poszerzamy nasze możliwości funkcjonowania na prężnie rozwijającym się rynku online, a fakt posiadania biur w Polsce, Indiach i USA umożliwi nam kompleksową obsługę klientów w wymiarze 24/7, niezależnie od strefy czasowej. Co więcej, ekspansja na rynek indyjski pozwoli nam po raz kolejny zyskać pozycję pioniera w branżypowiedział Łukasz Nawrocki, CEO Grupy iCEA.

Działania zmierzające do otwarcia nowej spółki rozpoczęły się w listopadzie 2020 roku. Od tamtego czasu trwały wzmożone prace związane zarówno z pierwszymi rekrutacjami, jak i szkoleniem pracowników do indyjskiego oddziału Grupy iCEA. Na jego czele stanął Kacper Woźnica – członek Zarządu Grupy iCEA, który od lutego 2021 roku stacjonuje w Gurgaon. Dalsza strategia rozwoju iCEA SEO Group India zakłada systematyczną rozbudowę struktur. Założony cel to zespół w składzie około 80 specjalistów. Pełna sprawność operacyjna ma zostać osiągnięta w roku 2022.

W naszej pracy zawsze stawiamy na jakość – oddział w Indiach nie jest wyjątkiem. Budując nowy zespół, podobnie jak w naszej działalności w Polsce, chcieliśmy postawić na najlepszych specjalistów w swojej branży. W Indiach możemy korzystać z niezwykle wysoko wykwalifikowanych pracowników, zwłaszcza w sektorze IT. Wierzymy, że budując silne fundamenty, a także inwestując w najlepszą kadrę, będziemy w stanie nie tylko sprostać wymaganiom azjatyckiego rynku, ale podobnie jak w Polsce, budować pozycję lidera branżydodał Kacper Woźnica, CEO iCEA SEO Group India.

Inwestycja stanowi element realizacji długofalowej strategii Grupy, która zakłada stały rozwój działalności, zarówno w zakresie oferowanych usług, jak i wchodzenia na kolejne rynki. Do tej pory żaden polski przedsiębiorca z branży SEO nie zdecydował się na tak daleką ekspansję, mimo że Indie stanowią atrakcyjny i dynamicznie rozwijający się rynek.

Kraje azjatyckie stanowią ścisłą czołówkę pod względem rozwoju technologicznego, a także liczby ekspertów, którzy zajmują stanowiska kierownicze w największych światowych korporacjach jak Microsoft czy Google. Pomimo bogatych możliwości rozwoju, jakie niesie za sobą ekspansja na rynek azjatycki, Grupa iCEA deklaruje, że w dalszym ciągu chce budować swoją obecność także na rodzimym rynku, a kolejne międzynarodowe oddziały mają na celu umocnić pozycję globalnego lidera oraz przyczynić się do podwyższenia zakresu oraz jakości oferowanych usług.

******************************************

Grupa iCEA

 Grupa iCEA jest częścią holdingu Digital Now! i pierwszą agencja SEO360 w Polsce, która działa na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron, zarządzaniu Google Ads, content i social media marketingu oraz audycie i badaniach UX. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

https://www.grupa-icea.pl/