Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

„Jak działa ciało: poznaj je bliżej” – odkryj tajemnice swojego ciała na wystawie w Avenidzie

Odkryj tajemnice ludzkiego ciała

Z ilu komórek składa się na nasze ciało? Jaki jest najmocniejszy mięsień? Jak serce wie, kiedy ma bić? Czy nasze krwiobiegi rzeczywiście mają długość 100 000 km? W dniach od 11 do 28 kwietnia klienci Avenidy będą mieli okazję odwiedzić interaktywną wystawę, która przeniesie uczestników w niezwykłą podróż po tajemnicach anatomii, metabolizmu, zmysłów i zdrowia. „Jak działa ciało: poznaj je bliżej” to otwarte dla wszystkich grup wiekowych wydarzenie, które gwarantuje dobrą zabawę i naukę jednocześnie.

Wystawa zabierze odwiedzających w podróż przez sześć różnych obszarów tematycznych oraz 45 interaktywnych stanowisk i zagwarantuje idealną rozrywkę dla zwiedzających. Goszcząca w naszym centrum wystawa „Jak działa ciało: poznaj je bliżej” to miejsce do nauki przez zabawę, ale także przestrzeń zachęcająca do aktywnego uczestnictwa – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor centrum handlowego Avenida. Interaktywne stanowiska i quizy sprawią, że odkrywanie świata anatomii stanie się niezapomnianą przygodą dla całej rodziny – dodaje.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny, a godziny otwarcia centrum pozwalają na wygodne zwiedzanie od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00 oraz w niedzielę niehandlową w godzinach 09:00 do 20:00.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na 3 kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych, w tym 30 restauracji i kawiarni. Pod szyldem Avenidy zgromadziły się najpopularniejsze marki modowe, obuwnicze, biżuteryjne, czy kosmetyczne, a także szereg usług. Do grona najemców Centrum należą m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, H&M, SportsDirect, Intersport, MediaMarkt, Empik, HalfPrice , Mango, TKmaxx, New Yorker, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Calypso oraz Lidl. Avenida nieustannie stawia na rozwój oferty.

Z myślą o komforcie swoich Klientów, Centrum stworzyło wyjątkową strefę pod nazwą Avenida Lounge. Jest to zlokalizowana na dwóch poziomach, na powierzchni ponad 2 000 mkw., przestrzeń przeznaczona do relaksu, rozrywki, coworkingu i integracji.