Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze Reklama

Nowości od mBanku

mbank

mBank poinformował swoich klientów o nowościach jakie przygotował, aby ułatwić korzystanie z usług m.in:

 • zapłacimy zbliżeniowo BLIKIEM,
 • potwierdzimy operacje swoim odciskiem palca lub skanem twarzy. Na początku z tego typu potwierdzenia transakcji klient skorzysta dla wybranych operacji, w tym BLIKA i przelewów w ramach nowego limitu.

Obie usługi można włączyć i wyłączyć samodzielnie w ustawieniach aplikacji mobilnej.

Treść maila poniżej:

Karty kredytowe

 • Zmieniamy kilka zasad, które dotyczą kart dodatkowych. Oprócz kredytobiorcy, również użytkownik karty dodatkowej będzie mógł określać limity autoryzacyjne dla swojej karty. Uprawnienie do spłaty karty dodatkowej oraz prawo do informacji o wysokości i terminach jej spłaty, będzie miał tylko kredytobiorca.
 • Nie będziemy ponownie wysyłać karty, jeśli jej nie odbierzesz (musisz ją zamówić ponownie). Dlatego jeśli zbliża się koniec ważności Twojej karty lub zamawiasz nową, zaloguj się na swoje konto i zaktualizuj adres.
 • Wycofujemy karty Miles&More, czyli nie będziemy ich już proponować nowym klientom. Jeśli masz taką kartę, od listopada 2021 r. opłata roczna za kartę będzie niższa. Unikniesz opłaty, jeśli spełnisz warunki, które opisujemy w cenniku. Sprawdź szczegóły.

karty do konta

 • W wybranych punktach handlowo-usługowych wpłacisz pieniądze kartą plastikową i mobilną. Wkrótce kartą mobilną wpłacisz również pieniądze do wpłatomatu.
 • Wszystkie płatności szybko i wygodnie zrealizujesz kartą mobilną, dlatego wycofujemy kartę tymczasową.
 • Nie będziemy ponownie wysyłać karty, jeśli jej nie odbierzesz (musisz ją zamówić ponownie). Dlatego jeśli zbliża się koniec ważności Twojej karty lub zamawiasz nową, zaloguj się na swoje konto i zaktualizuj adres.
 • Dostosowaliśmy cennik do obowiązujących zasad zwolnienia z opłaty za kartę. Przypominamy: kartę do eKonta możesz mieć za 0 zł – wystarczy, że w każdym miesiącu zapłacisz nią lub kartą kredytową 350 zł. Dotyczy to kart do: eKonta standard, eKonta, eKonta plus, eKonta m dla posiadaczy powyżej 25 roku życia i eKonta z darmowymi bankomatami.

Zmiany w lokatach

Od 1 września 2021 r. będziemy oferować jedynie lokaty na 3 i 6 miesięcy. Pozostałe lokaty wycofujemy ze sprzedaży. Zmiana dotyczy lokat we wszystkich walutach. Jeśli 1 września 2021 r. będziesz mieć odnawialną lokatę na inny okres to odnowimy ją na kolejny, taki sam okres. Przypominamy, że aktualizujemy oprocentowanie odnowionej lokaty. Zawsze sprawdzaj wysokość nowego oprocentowania.

Dane banku

 • W tym roku zmieniła się wysokość naszego kapitału zakładowego i numer wydziału sądu rejestrowego.
 • 20 listopada 2020 r. zmienił się adres naszej siedziby.

Aktualne dane znajdziesz na naszej stronie oraz w dokumentach, które opisaliśmy w wykazie.

Te i inne zmiany wpływają na treść regulaminów, cennika i tabel oprocentowania. Przeczytaj o nich w wykazie i na naszej stronie.

Powiązane artykuły

Techniczna przerwa w mBanku z 1 na 2 czerwca

teoriabiznesu.pl

Przerwa techniczna w mBanku – nie będą działać niektóre usługi.

teoriabiznesu.pl

mBank i PKO Bank Polski z przerwą techniczną

teoriabiznesu.pl