Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Technologie

Nowy przenośny radiotelefon cyfrowy firmy Motorola Solutions

MOTOTRBO R7

Nowy przenośny radiotelefon cyfrowy firmy Motorola Solutions eliminuje wysoki poziom hałasu zapewniając wyraźną i niezawodną komunikację w zespole.

MOTOTRBO™ R7 oferuje doskonały dźwięk, wytrzymałą i niezawodną konstrukcję do pracy w najtrudniejszych warunkach

Firma Motorola Solutions ogłosiła dziś wprowadzenie radiotelefonu MOTOTRBO R7 na rynki w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Nowy cyfrowy radiotelefon dwukierunkowy oferuje zaawansowane funkcje audio oraz smukłą i wytrzymałą konstrukcję, zapewniając łączność w zespołach w głośnych, trudnych i dynamicznych środowiskach.

Przenośne radiotelefony MOTOTRBO R7 spełniają wymagania standardu Digital Mobile Radio (DMR) na Poziomie II i III, a tym samym zapewniają wyraźny dźwięk o lepszej zrozumiałości, z redukcją szumów na poziomie przemysłowym, automatycznym tłumieniem sprzężeń i automatyczną regulacją głośności w zależności od hałasu otoczenia. Krytyczne i szczegółowe informacje są wyświetlane na ekranie głównym, co ogranicza konieczność przewijania wielu ekranów w celu uzyskania dostępu do alertów lub wiadomości tekstowych. Urządzenie można programować i aktualizować przez sieć Wi-Fi, co skraca czas przestojów, i jest zasilane baterią, która wystarcza na 28 godzin pracy.

Radiotelefon MOTOTRBO R7 można łatwo podłączyć do różnych czujników korzystając z technologii DMR i Bluetooth, a także zintegrować z systemami bezpieczeństwa wideo i kontroli dostępu. Dzięki temu pracownicy ochrony mogą otrzymywać przez radio powiadomienia o próbach wtargnięcia do zabezpieczonych obszarów lub o otwartych drzwiach. Operatorzy zakładów i pracownicy terenowi mogą otrzymywać krytyczne alerty w przypadku wykrycia wysokiego poziomu niebezpiecznego gazu i szybko reagować, aby pomóc zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

– Gwarancja wyraźnej i głośnej łączności radiowej w każdej sytuacji ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia wydajności operacyjnej i zwiększenia bezpieczeństwa pracowników, klientów i osób postronnych – powiedziała Vivienne Francis, wiceprezes ds. kanału EMEA w firmie Motorola Solutions. – Radiotelefon MOTOTRBO R7 został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających środowiskach, od fabryk z ciężkimi maszynami po hałaśliwe stadiony, aby każdy słyszał i był słyszany w każdej sytuacji. Jego integracja z innymi systemami i technologiami bezpieczeństwa stwarza nowe możliwości w zakresie interakcji i współpracy zespołów, a także pozwala pracownikom szybciej reagować w sytuacjach awaryjnych.

Powiązane artykuły

Motorola Solutions prezentuje zintegrowany ekosystem technologiczny na targach Critical Communications World 2021 w Madrycie

teoriabiznesu.pl

Motorola Solutions przekazuje radiostacje Grupie Podhalańskiej GOPR

teoriabiznesu.pl

Motorola Solutions – pierwszy w Europie samochodowy system wideo oparty na sztucznej inteligencji

teoriabiznesu.pl