Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Agencja Od kuchni rozpoczyna współpracę z restauracją Tutto Bene Italian Bistro

od kuchni

Wyjątkowe włoskie bistro mieszczące się w sercu warszawskiego Mokotowa, Tutto Bene Italian Bistro, rozpoczęło współpracę z agencją kreatywną Od kuchni, specjalizującą się w sektorze food&lifestyle. Zespołowi powierzono kompleksową obsługę komunikacyjną.

Od kuchni rozpoczyna współpracę z Tutto Bene Italian Bistro

Agencja kreatywna Od kuchni rozpoczęła współpracę z Tutto Bene Italian Bistro, miejscem słynącym z serwowania autentycznych, lokalnych dań kuchni włoskiej. Bistro powierzyło agencji stworzenie kompleksowej strategii marketingowej i kreacji wizualnej, obsługę social media, PR oraz działania z zakresu influencer marketingu.

W naszej agencji dość selektywnie dobieramy Klientów, z którymi współpracujemy. Wybieramy te marki, które oferują najwyższą jakość oferowanych produktów oraz te, w których dostrzegamy realny potencjał. Właśnie te wartości cechują Tutto Bene Italian Bistro, więc z przyjemnością zaangażowaliśmy się w promocję tego miejsca. Bardzo cieszymy się na rozpoczętą współpracę i liczymy na możliwość zrealizowania wspólnie wielu interesujących projektów – mówi Magdalena Malutko, CEO Agencji kreatywnej Od kuchni.

Tutto Bene Italian Bistro to szczególny lokal na kulinarnej mapie Warszawy, który oferuje dania przyrządzane na bazie oryginalnych receptur oraz autentycznych, lokalnych produktów regularnie sprowadzanych prosto z Włoch. Właściciele Bistro od lat prowadzą sklep z włoskimi produktami delikatesowymi i winem na warszawskim Bazarze Olkuska. Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości Włoch, stawiając w pełni na autentyczność i jakość.

Agencja Od kuchni

O Agencji kreatywnej Od kuchni

Agencja kreatywna Od kuchni specjalizuje się w obsłudze klientów z sektora food&lifestyle. Obszar jej działań to koordynacja projektów marketingowych, prowadzenie kanałów w social media, współpraca z mediami oraz produkcja contentu foto i wideo w dwóch studiach fotograficznych należących do agencji. Od kuchni odpowiada za komunikację m.in. restauracji Epoka, Bez Tytułu i piekarni rzemieślniczej Chaud Pain należących do grupy Project Warszawa. Poza tym współpracuje m.in. z dystrybutorem win TiM S.A., Deli Cateringiem, restauracją Wi-Taj czy firmą Slodkie. Agencja ma na swoim koncie współpracę z siecią sklepów Biedronka, Old Friends, Grzegorzem Łapanowskim, Warszawskim Festiwalem Kulinarnym, czy HE Concept Store w Hotelu Europejskim.

Powiązane artykuły

Praca w przyszłości – kluczowe będą elastyczność i współpraca

teoriabiznesu.pl