Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Przerwy techniczne w banku Santander, Nest Banku, Credit Agricole i ING

W związku z planowanymi pracami serwisowymi, w weekend przewidziano przerwy techniczne w poniższych bankach. 

Prace serwisowe w Nest Banku

Już w najbliższą, piątkową noc (17 lipca), klienci Nest Banku mogą spodziewać się utrudnień w bankowości elektronicznej. W godz. od 2:00 do 5:00 bank zapowiedział prace konserwacyjne w systemie autoryzacyjnym. W tych godzinach nie będzie można przeprowadzić transakcji kartą w internecie z użyciem 3D Secure.

Prace modernizacyjne w Santanderze

W niedzielę, 19 lipca, klienci Santandera nie będą mieli możliwości zalogowania się do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. W godzinach od 0:00 do 3:00 będą trwały pracy modernizacyjne. Klienci zostaną pozbawieni możliwości wykonywania przelewów zwykłych, natychmiastowych, przelewów 24. Niedostępne będą również płatności BLIK oraz płatności z aplikacji mobilnej Santander. Nie będzie działał również Kantor.

ING zapowiada prace serwisowe

W nocy, z soboty na niedzielę (18 na 19 lipca), ING Bank Śląski będzie przeprowadzał prace serwisowe. W godzinach od 0:00 do 5:30 klienci nie będą mogli korzystać z bankomatów i wpłatomatów, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych Płać z ING, płatności kartami w internecie, które są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS, systemu bankowości internetowej Moje ING, ING Business oraz aplikacji mobilnej Moje ING.

Przerwa techniczna w Credit Agricole

Klienci banku Credit Agricole muszą liczyć się z utrudnieniami w działaniu bankowości internetowej. Od godziny 22:00 w sobotę (18 lipca) do niedzieli (19 lipca), do godziny 10:00, niedostępne będą serwisy internetowej, mobilnej, tekstowej oraz telefonicznej bankowości. W tych godzinach również klienci nie wykonają płatności internetowych oraz płatności BLIK.

Opracował: Adam Sadowski

 

Powiązane artykuły

Santander z przerwą techniczną – Co i kiedy nie będzie działać?

teoriabiznesu.pl

Santander aktywuje linki w SMS-ach i wiadomościach e-mail

teoriabiznesu.pl

Bank ING poszerza ofertę emerytalną – IKZE Inwestycyjne

teoriabiznesu.pl