Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Motoryzacja

Toyota Bank zwiększa maksymalną kwotę Lokaty Plus – teraz nawet 1 milion złotych na 10 depozytach

Toyota Bank Polska wprowadza kluczową zmianę w ofercie Lokaty Plus dostępnej w aż 6 wariantach czasowych. Bank zwiększa maksymalną kwotę jednej Lokaty do 100 000 zł. Dzięki ponad dwukrotnemu podniesieniu limitu środków, klienci będą mogli ulokować nawet 1 milion złotych na 10 depozytach przy konkurencyjnym oprocentowaniu od 4,30% do 5,70%, w zależności od wybranego okresu.

Zmiana maksymalnych limitów kwotowych na Lokacie Plus, ma na celu zapewnienie klientom jeszcze większej elastyczności i możliwości maksymalnego wykorzystania potencjału swoich środków. Obecna specyfikacja produktu umożliwia ulokowanie kwoty do 1 miliona złotych, przy maksymalnej liczbie lokat (10).

Lokata Plus oferuje atrakcyjne, stałe oprocentowanie w zależności od okresu depozytu. Przykładowo:

  • 3 msc. – 5,70%
  • 6 msc. – 5,60%
  • 9 msc. – 5,20%

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu Lokaty. Depozyt jest dostępny dla posiadaczy dowolnego konta w Toyota Bank Polska.

Wprowadzenie zmiany w ofercie Lokaty Plus, pozwoli na ulokowanie naprawdę pokaźnej sumy oszczędności przy korzystnym oprocentowaniu. To kolejny krok w naszym dążeniu do zapewnienia Klientom Toyota Bank maksymalnej elastyczności i korzyści finansowych. Jesteśmy przekonani, że nowe warunki umożliwią wielu osobom jeszcze lepsze zarządzanie swoimi oszczędnościami, wspierając ich w osiąganiu celów finansowych oraz realizacji planów – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

Informacja o banku:

Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation. Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 roku bank uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze.