Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Blisko ludzi

Nie masz pomysłu na upominki firmowe? Skorzystaj z naszej propozycji!

pomysł na upominek

Prezenty firmowe to istotny element budowania wizerunku firmy, lojalności wobec marki, a niekiedy reklamy. Poznaj naszą propozycję, a zobaczysz że przygotowywanie świątecznych prezentów dla firm może być bardzo przyjemne!

Końcówka roku to szczególny czas, w którym staramy się naprawić albo polepszyć relacje z innymi ludźmi. Nie od dziś wiadomo, jak ważną rolę w budowaniu obrazu firmy i dobrego szefostwa pełni wręczanie podarunków firmowych. My proponujemy prezent, który spodoba się każdemu niezależnie od wieku i pozycji w firmie. Sprawdź!

Prezent na słodko

Nasza propozycja na prezenty firmowe na święta to wszystkim znana i lubiana czekolada. Wysokiej jakości belgijska czekolada w postaci ręcznie robionych, kunsztownych pralinek, to prezent, który spodoba się w każdej firmie niezależnie od branży. Opakowanie czekoladek w formie kalendarza adwentowego, w którym znajdziesz miniaturowe figurki w kształcie choinki lub świętego Mikołaja rozczulą każdego pracownika i sprawią, że atmosfera panująca w waszej firmie będzie pełna radości i świątecznej atmosfery. A każdy menadżer wie, że dobra atmosfera i panujący nastrój w firmie ma bezpośrednie przełożenie na zyski.

Dlaczego czekolada to dobry wybór na prezent firmowy?

Wiele firm zachęca do zasilenia ich szeregów pokusą owocowych czwartków. Dlaczego Twoja firma nie miałaby się wyróżnić i owoce zmienić na czekoladę? Przy wyborze dobrej jakości produktu z czekolady nie musisz obawiać się, że ktoś posądzi Cię o to, że nie dbasz o zdrowie pracowników. Dobrej jakości czekolada z wyselekcjonowanych ziaren kakaowca to nieocenione źródło magnezu, który usprawnia pracę układu nerwowego, polepsza pamięć i koncentrację. Czekolada zawiera ponad 600 innych substancji, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Między innymi jest to żelazo, potas, mangan, miedź, cynk, antyoksydanty i witaminy z grupy B a także witamina A i C. Regularne spożywanie czekolady usprawnia pracę układu krążenia dzięki zawartym w niej polifenolom. Czekolada podnosi też poziom serotoniny, wpływając pozytywnie na samopoczucie. Wbrew obiegowej opinii czekolada nie wywołuje próchnicy, a wręcz jej spożywanie chroni zęby przed próchnicą dzięki zawartym w czekoladzie substancjom bakteriobójczym. Czekolada jest więc nie tylko smaczna, ale też zdrowa.

Spersonalizowane prezenty

Jednym z podstawowych kryteriów udanego prezentu jest jego personalizacja. Coraz więcej firm oferując swoje produkty, umożliwia ich personalizację. Pudełko z czekoladkami może być opatrzone logo albo mottem firmy. Wybierając spersonalizowany prezent dla swoich pracowników masz gwarancję, że zostanie on pozytywnie odebrany i wywrze na nich jak najlepsze wrażenie! Personalizowane prezenty to też doskonały sposób na reklamę swojej firmy. Możesz wręczyć taki zestaw czekoladek z logo firmy swoim stałym klientom. Na pewno docenią ten gest i pozytywnie zapamiętają Twoją firmę.

Przeczytaj również: Pomysł na niezawodny prezent firmowy