Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

4Developers Online 2 – Festiwal IT

Patronat medialny

Po sukcesie pierwszej edycji, organizatorzy 4Developers wracają z kolejną konferencją online. W poprzedniej edycji 4Developers Online 2020 wzięło udział około 400 uczestników, w tym 8 prelegentów, 4 firmy partnerskie wsparły ideę swoim zaangażowaniem, a 40 Community i Media Partnerów pomogło w promocji inicjatywy. Tym razem na scenie wystąpią prelegenci z tematami z zakresu JavaScript i Mobile.

Jeden dzień, dwa bloki tematyczne, najlepsi eksperci z branży IT –  to wszystko bez wychodzenia z domu!

Tym razem na wirtualnej scenie cenieni specjaliści wystąpią z praktycznymi prelekcjami z zakresu JavaScript oraz Mobile. Organizatorzy postawili na dwie, mocno merytoryczne ścieżki.

Swoje wystąpienia zaprezentują: Szymon Paluch z tematem „Hasura.io na ratunek! (GraphQL Engine)”, Dr Krzysztof Wojewodzic „Od pomysłu do pierwszego miliona pobrań. Jak stworzyć udaną aplikację mobilną” oraz Peter Tuszynski „Machine learning on mobile devices state of the union”.

4Developers Online

Wirtualne rozmowy z prelegentami

Zdalna forma festiwalu, nie przeszkodziła organizatorom 4Developers zebrać całą polską branżę technologiczną: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów oraz wszystkich związanych z nowymi technologiami, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Uczestnicy mogą liczyć na  wirtualne rozmowy z prelegentami, organizatorami i uczestnikami.

Uczestnictwo jest możliwe poprzez dołączenie do kanału na Discord, dzie,ki czemu można na przykład bezpośrednio zadać prelegentom pytania zaraz po ich wykładzie. 

Warto pamiętać, że dostęp do nagrań będzie możliwy przez 72 godziny, a wszyscy zarejestrowani na tegoroczną, stacjonarną edycję 4Developers 2020, otrzymają bezpłatny dostęp do spotkania online.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajduje się pod stronami:

Strona z agendą:  https://4developers.org.pl/online-2020/

Strona rejestracji: https://app.evenea.pl/event/4developseronline2/
Discord: https://discord.gg/xECzsts

 

Powiązane artykuły

Google Cloud for Business – Jak w okresie pandemii skalować swój biznes?

teoriabiznesu.pl

4DEV Live 2021 – jesienna edycja Festiwalu IT

teoriabiznesu.pl

IV edycja Kongresu HR

teoriabiznesu.pl