Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Data Center Trends – Wyzwania centrów danych

Data Center Trends online

Zapraszamy na bezpłatną konferencję ONLINE – Data Center Trends – Wyzwania centrów danych. Odbędzie się ona 29 lipca 2020 roku.

Skierowana jest ona głownie do kadry zarządzającej, a w szczególności reprezentantów departamentów IT, dyrektorów technicznych, a także osoby, które odpowiadają za bezpieczeństwo IT w firmie.

Centrum Danych stało się biciem serca globalnego biznesu. To krytyczny punkt w całym procesie operacyjnym firmy. Konferencja Data Center Trends zgromadzi czołowych ekspertów i praktyków, którzy podzielą się swoją rozległą wiedzą oraz omówią nadchodzące wyzwania i problemy związane z funkcjonowaniem centrów danych.

Program konferencji

Organizatorzy Data Center Trends – Wyzwania centrów danych, zapraszają wszystkie osoby, które zainteresowane są wymianą doświadczeń oraz dyskusją z ekspertami branżowymi.

Zagadnienia:

  • Zasady odpowiedzialności związane z niedostępnością danych w Data Center Damian Klimas, CBKE
  • Bezpieczeństwo fizyczne infrastruktury krytycznej w biurowcu Daniel Małysa, FMSolutions
  • Bezpieczne przesyłanie i archiwizowanie danych w Data Center Władysław Iwaniec, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
  • Strategia dla infrastruktury serwerowej. Wyzwania krótko i długoterminowe Grzegorz Bernatek, Audytel

data center online

Liderzy technologii będą rozmawiać o najnowszych trendach w zakresie udoskonalania technologii gwarantujących bezpieczną infrastrukturę IT. Przedstawione zostaną także rozwiązania zapewniające wysoką dostępność oraz systemy operacyjne wspomagające całość procesu.

Aby wziąć bezpłatny udział w konferencji, wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora: http://datacentertrends.pl/

Uwaga, ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

9:30 | 29 lipca 2020 – ONLINE

Powiązane artykuły

Zaproszenie na konferencję Click 2021 (online)! Dołącz do najlepszych!

teoriabiznesu.pl

Szczyt IT – darmowa konferencja online dla branży IT

teoriabiznesu.pl

SecDays 2020 – podsumowanie konferencji online

teoriabiznesu.pl