Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

I DESIGN – 5 edycja konferencji marketingowej

konferencja i design

W dniach 13-14 października 2021 odbędzie się V edycja konferencji marketingowej organizowanej przez stowarzyszenie I DESIGN.

Przez okres 4 lat organizatorzy wydarzenia gościli grono doświadczonych ekspertów z branży kreatywnej, a wśród nich byli m.in. Paweł Tkaczyk, Tomasz Palak, Dagmara Pakulska czy Martyna Tarnawska.

I DESIGN różni się od innych tego rodzaju eventów tym, iż cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne, ponieważ społeczna odpowiedzialność jest misją organizatorów. W ten sposób wspierają z jednej strony Fundację “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, a z drugiej branżę marketingową poprzez szkolenia i profesjonalizację.

idesign

W ramach tegorocznej edycji eksperci i praktycy podzielą się swoją wiedzą na temat budowania własnej marki i relacji z klientem, przedstawią kilka niezbędnych narzędzi czy technik marketingowych oraz opowiedzą nieco więcej o skutecznym digital marketingu, CSRze i designie.

Podczas tegorocznej edycji I DESIGN wystąpią dla Was przede wszystkim: Franciszek Georgiew, Anna Ledwoń-Blacha, Łukasz Chwiszczuk czy Katarzyna Sowicka.

Opisy poszczególnych prelekcji oraz sprzedaż biletów znajdują się na stronie I DESIGN.

Bilety na konferencję dostępne są już od kwoty 100 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Powiązane artykuły

Azure Summit 2021(online)- Największa polska konferencja na temat Microsoft Azure

teoriabiznesu.pl

Zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki

teoriabiznesu.pl

Wpływ Covid-19 na rozwój branży mobile – Mobile Trends Conference for Commerce & Banking już w październiku

teoriabiznesu.pl