Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

IV edycja Kongresu HR

kongres hr event

Patronat medialny

21 października 2020 roku, odbędzie się IV edycja Kongresu HR. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do osób zajmujących się zarządzaniem ludźmi, kadrami szkoleniami, rekrutacją i selekcją.

IV edycja Kongresu HR odbędzie w Katowicach, a co roku event gromadzi ponad 120 uczestników. Podczas spotkania, uczestnicy dzielą się doświadczeniem i wzajemnie inspirują w gronie praktyków HR. Na scenie nie zabraknie prelegentów, którzy przedstawiają najciekawsze i najbardziej aktualne tematy związane z HR.

Tematy IV edycji Kongresu HR

Poprzednie edycje Kongresu HR skupiały się na nowoczesnych narzędziach rekrutacji, wyzwań rynku pracy, różnic pokoleniowych, dress codu w biznesie, Work-Life Balance, mentoringu, efektywności działań szkoleniowych. Tegoroczne wydarzenie poruszy następujące tematy:

  • Jak być bliżej ludzi w firmie?
  • Jak budować kapitał ludzki w firmie?
  • Jak identyfikować i wykorzystywać talenty w organizacji?
  • Kiedy HR ma stać na straży ludzi, a kiedy na straży strategii?
  • Co będzie głównym wyzwaniem HR w III dziesięcioleciu XXI wieku? Jakie są funkcje nowoczesnego HR w firmie?
  • Jak sprawić, aby ludzie nie bali się HR?

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie organizatora: https://kongreshr.eu/

Miejscem w którym odbędzie się Kongres HR jest stolica Górnego Śląska – Katowice. Uczestnicy konferencji spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

„Impreza od czterech lat przyciąga przedstawicieli największych firm w Polsce – mówi pomysłodawca i organizator i jeden z prelegentów Kongresu HR. – Przyjeżdżają do nas dyrektorzy i menedżerowie działów HR, a także dyrektorzy zarządzający przedsiębiorstwami.”

„Na kongresowej scenie pojawią się doświadczeni praktycy HR. W swoich wystąpieniach i dyskusjach przedstawią nowoczesne rozwiązania i innowacyjne pomysły w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.”

„Program Kongresu HR przygotowujemy tak, by uczestnicy mogli otrzymać coś w rodzaju podpowiedzi, gotowych wskazówek i nowatorskich strategii, które będą mogli wprost wykorzystać w swojej pracy – mówi Bartosz Rusek, wiceprezes Brainstorm Group, który w swojej prelekcji skupi się nad zawiłościami języka polskiego i jego stosowaniem w komunikacji wewnątrz organizacji.”

Powiązane artykuły

National Sales Congress – Najbardziej merytoryczny Kongres Sprzedaży

teoriabiznesu.pl

Golden Marketing Conference z Jurkiem Owsiakiem – Twórcą Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

teoriabiznesu.pl

Kongres Bezpieczeństwa Sieci – bezpłatna rejestracja

teoriabiznesu.pl