Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Ośma odsłona konferencji partnerskiej ITSEC organizowanej przez Bakotech

bako tech

Wiosna każdego roku to czas rozkwitu konferencji w każdej branży. Nie inaczej było w maju 2014 roku, kiedy Bakotech, wówczas jeszcze niezbyt dobrze znany na rynku dystrybutor rozwiązań IT w krajach Centralnej i Wschodniej Europy, zdecydował się na odważne posunięcie i postanowił po raz pierwszy zorganizować konferencję ITSEC skierowaną do swojej sieci partnerskiej, wówczas liczącej zaledwie dziesięciu kontrahentów.

Dziś, po kilku latach, Bakotech może pochwalić się nie tylko o wiele większą siecią partnerską (z firmą współpracuje już ponad 420 resellerów, integratorów i dostawców usług MSP/ISP), ale i coraz większym rozmachem przy organizacji wydarzenia. Niestety obecne czasy wymusiły na wszystkich organizatorach tego typu wydarzeń diametralną zmianę w organizacji eventów – w większości przeniosły się one do świata wirtualnego.

Nie inaczej postąpił Bakotech – dystrybutor postanowił zorganizować wydarzenie online, jednak korzystając z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań, aby umożliwić uczestnikom poziom doświadczeń porównywalny z obecnością na eventach stacjonarnych. Korzystając z zeszłorocznego doświadczenia, ze względu na wciąż trwającą pandemię, i tym razem konferencja ITSEC odbędzie się w formie wirtualnego spotkania. Jak zawsze będzie ono zamknięte – będą mogli w nim wziąć udział jedynie obecni oraz potencjalni partnerzy Bakotechu, czyli resellerzy, integratorzy oraz dostawcy usług MSP/ISP.

Co czeka na uczestników?

Cała moc atrakcji. Oprócz interaktywnego i angażującego spotkania, do najmocniejszych punktów wydarzenia należy prezentacja najświeższych kontraktów w portfolio Bakotechu (które w ostatnich miesiącach bardzo dynamicznie się rozrasta). Zaprezentowane zostaną między innymi rozwiązania do zdalnego zarządzania infrastrukturą IT od światowej klasy producenta – Datto, a także do monitoringu środowisk IT i zarządzania transferem plików od Progress Software. Do udziału zostali zaproszeni również tacy producenci jak F-Secure, WatchGuard, HelpSystems czy Energy Logserver. Konferencja będzie platformą do wymiany doświadczeń, w trakcie której uczestnikom zostaną zaprezentowane liczne narzędzia i sposoby na zaimplementowanie rozwiązań do swojego portfolio.

Partnerzy jak zawsze mogą liczyć na różne formy urozmaicenia wydarzenia. Czekają na nich indywidualne pokoje, w których będą mogli czatować z przedstawicielami producentów, upominki za aktywność, a także bardzo wartościowe nagrody partnerskie, m.in. vouchery do pięciogwiazdkowego hotelu. Jak co roku docenieni zostaną również partnerzy, którzy za lojalność oraz aktywną współpracę otrzymają podziękowanie w postaci certyfikatu oraz eleganckiej statuetki.

Omówione zostaną także innowacje zaplanowane na 2021 rok – do takich rozwiązań należy między innymi portal partnerski, nad którego projektem prace rozpoczęły się pod koniec 2020 roku. Portal będzie automatyzował większość procesów handlowych, technicznych czy marketingowych oraz umożliwiał partnerom samodzielne zarządzanie wszystkimi aspektami współpracy z dystrybutorem.

Na ITSECu zostanie również oficjalnie przedstawiony B.NET Partners Network, czyli nowy program partnerski, na który składają się między innymi wsparcie marketingowe czy system rabatów zwrotnych.

Agenda oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie https://itsec.org.pl/

Powiązane artykuły

EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – Bezpłatna konferencja

teoriabiznesu.pl

dev.js Summit 2022 (online) Autumn Edition

teoriabiznesu.pl

Konferencja Data Center Trends – Nadchodzące wyzwania centrów danych

teoriabiznesu.pl