Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Firma

Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych – szkolenie

testowanie bezpieczeństwa

Zapraszamy na kurs „Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych“, który odbędzie się 30-31 maja 2019 roku, mający na celu nauczyć uczestników jak wykrywać podatności i zabezpieczać aplikacje webowe przed atakami hakerskimi.

Korzyści dla uczestnika

Uczestnicy korzystający z kursu dowiedzą się, jak testować aplikacje pod kątem błędów bezpieczeństwa. Dodatkowo kursant będzie w stanie wykrywać błędy bezpieczeństwa, zanim ktokolwiek spróbuje je wykorzystać. Co ważne aplikacje będą zgodne z RODO i NIS.

Korzyści dla firmy

Uczestnik kursu poprzez przyswojoną wiedze, będzie w stanie obniżyć koszty bezpiecznych aplikacji internetowych. Zwiększona zostanie wartość i jakość produktów. Wykrywając błędy na wczesnym etapie, firma uniknie ogromnych kosztów finansowych i nie tylko.

Szkolenie skierowane jest dla programistów, testerów oprogramowania i administratorów serwerów.
Do uczestnictwa nie są wymagane specjalne kwalifikacji, ponieważ kurs jest prowadzony na poziomie podstawowym.

Organizator zapewnia materiały szkoleniowe w wersji drukowanej i elektronicznej, pomoc w konfiguracji komputera, certyfikat potwierdzający uczestnictwo i inne pomocne rzeczy.

Cena szkolenia to 2590 zł +23% VAT
Więcej informacji na stronie organizatora: https://gigacon.org/event/testowanie-bezpieczenstwa-aplikacji-internetowych-krakow/

Powiązane artykuły

XXI edycja konferencji „IT w Ubezpieczeniach”

teoriabiznesu.pl

IT w Bankowości GigaCon bezpłatna konferencja on-line

teoriabiznesu.pl

BPMN 2.0 – Kurs zaawansowany

teoriabiznesu.pl