Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Firma

Podstawy Modelowania Procesów Biznesowych 2.0

BPMN kurs podstawowy

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką procesów biznesowych zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu „Podstawy Modelowania Procesów Biznesowych”.

Dala kogo jest kurs i jaki jest jego cel?

Podstawy Modelowania Procesów Biznesowych logoKurs skierowany jest do osób zainteresowanych tematyką procesów biznesowych, osób pracujących w branży IT, kadry zarządzającej firmą, pracowników kontrolingu, członków zespołów wdrożeniowych Lean Manufaturing, Six Sigma, Lean Six Sigma i innych narzędzi informatycznych, a także dla analityków biznesowych, systemowych, kierowników projektów i menadżerów koncepcji zarządzania procesami biznesowymi.

Głównym celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnej identyfikacji, budowania i modelowania procesów biznesowych. Dodatkowo kursanci zapoznają się ze specyfiką dokumentowania procesów z wykorzystaniem notacji BPMN 2.0.

W jakiej formie odbędzie się szkolenie?

Szkolenia nastawione są na maksimum praktyki i minimum teorii, dlatego w tracie kursu bazą informacji jest prezentacja multimedialna, opis doświadczeń trenera i ćwiczenia indywidualne. Uczestnicy samodzielnie tworzą i opisują diagramy, które po zakończonym spotkaniu zostają dla nich, a także wspólnie analizują wybrane modele biznesowe. Zajęcia prowadzone są zgodnie ze standardem metodyki procesów BPMN 2.0.

Jakie korzyści odniesiemy ze szkolenia?

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy posiadają umiejętność samodzielnej identyfikacji, mapowania, modelowania i publikacji modelów biznesowych. Kompetencje te pozwalają na projektowanie nowych procesów biznesowych w celu wdrożenia systemów informatycznych, a także przy doskonaleniu przedsiębiorstwa, szkoleń i komunikacji procesów.

Dodatkowo w trakcie szkolenia, organizator zapewnia materiały szkoleniowe opracowane przez trenera, długopis i notatnik, całodniową przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch, pomoc w konfiguracji komputera, oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Trenerem szkolenia jest Piotr Biernacki – trener BMPN, który ma na koncie setki przeprowadzonych szkoleń z tego zakresu. Silnie zaangażowany w popularyzję notacji BMPN zgodnie z polityką iGrafx. Dodatkowo dostarcza narzędzi wspierających metodologię Six Sigma – Minitab i iGrafx,     a także tworzy pogłebione analizy procesów biznesowych dla klientów i partnerów MGX.

Planowane terminy szkoleń:

  • 15-17 kwietnia 2019
  • 22-24 maja 2019
  • 24-26 czerwca 2019
  • 9 – 11 września 2019

Miejsce szkolenia: Warszawa

Cena szkolenia : 2499zł + Vat

Link do zapisów i agendy:  https://gigacon.org/event/podstawy-modelowania-procesow-biznesowych/

I moduł szkolenia przygotowuje uczestnika w pełni do zdania państwowego egzaminu z BPMN (Certificate of Basic BPMN Competence). Certyfikat potwierdza kompetencje w zakresie modelowania procesów w notacji BPMN.

Najbliższy egzamin Polskiej Akademii Nauk z BPMN już we wrześniu!

Powiązane artykuły

Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych

teoriabiznesu.pl

IT w Bankowości GigaCon bezpłatna konferencja on-line

teoriabiznesu.pl

Pomysł na biznes w 2021 roku

teoriabiznesu.pl