Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Jak wybrać elastyczną ofertę telefonu na firmę?

 Artykuł sponsorowany

Możliwość wyboru pakietu najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb, minimum formalności, e-faktura i aplikacja mobilna, dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo czasu – to tylko kilka z całej masy zalet elastycznej oferty dla małych biznesów Orange Flex dla Firm. Poznaj wszystkie korzyści, jakie niesie za sobą posiadanie nowoczesnego planu komórkowego bez zobowiązań.

Telefon na firmę – czy warto?

Prowadzisz jednoosobową działalność i zastanawiasz, jaka oferta komórkowa będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Wybierz Orange Flex dla Firm! Wszystko to, co niezbędne, by korzystać z usługi, załatwisz za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej zarówno na iOS, jak i na Android – nie musisz dzwonić na infolinię czy iść do salonu, aby podpisać umowę czy zmienić plan. Dzięki apce masz też łatwy dostęp do dokumentów, np. e-faktur, oraz płatności (jeśli podepniesz do konta kartę płatniczą, rachunki będą opłacane automatycznie co miesiąc).

W Orange Flex nie musisz podpisywać sztywnej umowy, w każdej chwili możesz też zrezygnować z usługi bez okresu wypowiedzenia. Możesz również zamówić dodatkową kartę SIM lub eSIM z Twoim numerem telefonu za 0 zł oraz dzielić się gigabajtami ze znajomymi, którzy też korzystają z Flexa.

Oranfge Flex dla Firm – pakiety

W Orange Flex dla Firm możesz wybierać spośród kilku planów komórkowych. We wszystkich masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na numery stacjonarne i komórkowe w kraju oraz w UE, paczkę GB oraz pakiet danych do wykorzystania w roamingu. Dostajesz też Social Pass, czyli media społecznościowe bez uciekających gigabajtów. W każdym momencie możesz zmienić (zwiększyć bądź zmniejszyć) swój plan komórkowy.

Sprawdź szczegóły oferty Orange Flex dla Firm: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Plany dla Twojej firmy w Orange Flex:

 • 15 GB za 25 zł z VAT, w roamingu w UE 3,48 GB,
 • 30 GB za 30 zł z VAT, w roamingu w UE 4,18 GB,
 • 45 GB za 35 zł z VAT, w roamingu w UE 4,88 GB,
 • 80 GB za 50 zł z VAT, w roamingu w UE 6,96 GB,
 • 150 GB za 80 zł z VAT, w roamingu w UE 11,14 GB.

Telefon na działalność gospodarczą – dodatkowe korzyści Orange Flex

 • Wypróbuj Flex dla Firm za 1 zł za pierwszy miesiąc. Jak to zrobić? Ściągnij aplikację, załóż konto, wybierz plan i wpisz kod FLEX, aby skorzystać z promocji. Gotowe!
 • Dołącz do Klubu Flex, aby regularnie otrzymywać kody zniżkowe na różne usługi od Orange oraz partnerów, np. na przejazdy taksówką.
 • Szybko i bezproblemowo przenieś numer do Orange Flex. Zarejestruj się w apce i skorzystaj z eSIM lub zamów kuriera za 0 zł, który dostarczy Ci tradycyjną kartę.
 • Potrzebujesz więcej numerów? W Orange Flex dla Firm możesz dodać aż 5 kont i zarządzać nimi wygodnie przez aplikację.
 • Wejdź do Sklepu Flex i wybierz nowoczesny smartfon, smartwatch lub inne urządzenie w atrakcyjnej cenie.
 • Aktywuj HBO Max przez Flexa i przez miesiąc korzystaj z niego za 0 zł.