Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Firma Technologie

Konferencja Specjalistów Logistyki

konferencja specjalistów logistyki

Zmiana daty wydarzenia: Konferencja odbędzie się 27.10.2020 r. w  Warszawie.

Zapraszamy do udziału w Konferencji Specjalistów Logistyki, która odbędzie się 27.10. 2020 roku w Warszawie. Event skierowany jest w szczególności do pracowników działów logistyki, dyrektorów, osób związanych z magazynowaniem i produkcją,  praktyków oraz osób odpowiedzialnych za zakupy, inwestycje, jakość i bezpieczeństwo w hali.

logo-jartomPrelegenci przedstawią, na podstawie realnych studiów przypadków, sprawdzone rozwiązania (case study) jak omijać pułapki w przypadku podejmowania kluczowych logistycznych decyzji, które mają wpływ na działanie przedsiębiorstwa przez wiele lat.

Robotyzacja, automatyzacja, sztuczna inteligencja, autonomiczne pojazdy i wózki widłowe, innowacje i ciągłe zmiany – tak w skrócie można opisać postęp technologiczny zauważalny w branży logistycznej. Na Konferencji Specjalistów Logistyki nauczymy się, jak dostosować się, zmniejszać koszty i wybierać właściwe rozwiązania. Bezpieczeństwo przy zakupach i wynajmie budynków magazynowych, wyposażenia, polis ubezpieczeniowych oraz finansowaniu to tematy które czynią z wydarzenia kluczowy moment polskiej społeczności magazynowania i logistyki. O metodach zapobiegania zwiększeniu kosztów energii, przy gwałtownym wzroście cen, poprzez oszczędności, magazynowanie i autoprodukcję energii rozmawiać będziemy w gronie specjalistów i użytkowników centrów logistycznych.

Organizatorzy i sponsorzy

Organizatorem jest JARTOM Real Estate www.jartom.com, doradca na rynku nieruchomości logistycznych. Złotym Sponsorem jest WiSeNe,  a srebrnym Alplast. Wśród towarzyszących Konferencji punktów wystawowych, jednym z wystawców będzie wyłączny importer wózków widłowych UniCarriers.

Nadal przyjmowane są zgłoszenia wystawców, sponsorów i uczestników. Zaprezentuj się przed liderami i ekspertami rynku magazynowego i logistycznego. Więcej informacji znajdziemy na stronie http://www.konferencja-specjalistow-logistyki.jartom.com/

Program wydarzenia znaleźć można pod adresem http://www.konferencja-specjalistow-logistyki.jartom.com/program

Sponsorem Konferencji jest firma Ecoenergia, a partnerem merytorycznym związanym z gospodarowaniem energią jest Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Patronat naukowy sprawuje Wyższa Szkoła Logistyki, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej z Zespołem Konstrukcji Metalowych oraz Wyższą Szkołą Bankowości Bydgoszcz Toruń kierunek Logistyka.

Powiązane artykuły

Biznes na start – trwają zgłoszenia do konkursu Start-up Challenge

teoriabiznesu.pl

Golden Marketing Conference 2021 – Fotorelacja

teoriabiznesu.pl

Konkurs Liderzy IT – szósta edycja konkursu dla firm technologicznych

teoriabiznesu.pl