Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

4Developers – Największy Interdyscyplinarny Festiwal Technologiczny w Polsce

Patronat medialny

20 kwietnia 2020 w Warszawie pasjonaci IT spotkają się ponownie, na Największym Interdyscyplinarnym Festiwalu Technologicznym w Polsce. Ponad 2000 uczestników, doświadczeni eksperci i profesjonaliści oraz przeszło 100 praktycznych prelekcji – wszystko to w ciągu jednego dnia podczas wielkiego spotkania polskiej społeczności programistycznej.

4Developers to niezmienna od lat formuła: kilkanaście ścieżek, skupionych wokół różnorodnych języków programowania. Na Festiwalu uczestnicy poznają najświeższe tematy i trendy ze środowiska IT, a także zawierają nowe, branżowe znajomości – gromadzą się tu nie tylko programiści, ale całe środowisko IT, włącznie z licznymi przedstawicielami firm oraz społecznościami programistycznymi z całej Polski.

Jeden dzień, jedno miejsce – 15 ścieżek!

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu, uczestnicy będą mogli udać się na wykłady i warsztaty w ramach aż 15 ścieżek tematycznych. Wśród nich pojawią się:

 1. .NET
 2. Architektury aplikacji
 3. Bottega IT Minds
 4. Bottega Frontend
 5. C++
 6. Cloud Computing
 7. DevOps
 8. Java
 9. JavaScript
 10. Machine Learning
 11. Mobile
 12. PHP
 13. Python
 14. Testerska
 15. Soft Skills & Business Relations

DevOps i ścieżka testerska

Organizatorzy zadbali o nowości w tegorocznej agendzie. Po latach na scenę 4Developers powróci ścieżka DevOps, poświęcona m.in. automatyzacji i monitoringowi procesów IT. Natomiast całkowitą nowością będzie ścieżka testerska – Festiwal wychodzi naprzeciw potrzebom odbiorców i otwiera się na nową grupę uczestników.

Festiwal IT dla każdego

Wśród uczestników Festiwalu znajdują się zarówno doświadczeni profesjonaliści, jak  również osoby stawiające pierwsze kroki w branży IT. Z pewnością obie te grupy znajdą tu tematy dostosowane do ich potrzeb oraz poziomu zaawansowania.

4 developersPodczas 4Developers corocznie panuje otwarta atmosfera, która ułatwia oraz skłania do dialogu między uczestnikami i ekspertami. Prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu i niezapomniane oraz bogate w networking atrakcje sprawiają, że dyskusje toczą się nieustannie!

Trwa nabór prelegentów

Niewiele wydarzeń daje możliwość wystąpienia przed tak różnorodną, dużą i otwartą publicznością. W tym roku Festiwal nabiera międzynarodowego charakteru, stąd organizatorzy szczególnie kładą nacisk na propozycje tematów w języku angielskim. Każdy, kto chce spróbować swoich sił na scenie, może wysłać swoje zgłoszenie przez formularz Call For Papers, dostępny na stronie Festiwalu: https://tiny.pl/tk6bn  

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do połowy lutego.

Powiązane artykuły

Konferencja Specjalistów Logistyki

teoriabiznesu.pl

Machine Learning w Pythonie – szkolenie

teoriabiznesu.pl

Targi eTradeShow – wyniki badania Koszyk Roku

teoriabiznesu.pl