Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Firma Motoryzacja

Leasing z ING Lease – Samochody z ratą 1%

ing bank

ING Lease przygotował specjalną ofertę leasingu dla swoich klientów. W programie ING Auto znajdziemy ofertę „Rata 1%” na samochody osobowe. Na czym polega oferta przygotowana przez ING Bank? Kto może z niej skorzystać?

Dla kogo oferta leasingu „Rata 1%”?

Oferta „Rata 1%” to propozycja skierowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby zakupić nowy samochód. Wysokość miesięcznej raty wyniesie 1% ceny netto pojazdu przez cały okres trwania umowy. Do kiedy należy złożyć wniosek o zawarcie umowy leasingu? Bank kieruje ofertę do osób, które taki wniosek złożą w okresie od 8 maja do 30 czerwca 2019 roku na poniższych warunkach:
– udział własny 30%,
– okres trwania leasingu 36 miesięcy
– wartość wykupu 40%
– umowa podpisana do 31 lipca br.

Programy uproszczone w ING Lease

Program ING Auto

Program ING Auto jest skierowany do firm, które są zainteresowane leasingiem pojazdów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie 3,5 tony. Minimum formalności i krótki czas, pozwoli uzyskać takiej osobie finansowanie samochodu na dogodnych warunkach finansowych.

Program ING Truck

Program ING Truck to oferta leasingu skierowana dla przedsiębiorców którzy prowadzą zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa. Oferta ING Truck dotyczy także osób dopiero zaczynających działalność gospodarczą. W tym programie także wystarczy minimum formalności oraz brak wymogu przedstawiania dokumentów finansowych.

Program ING Maszyny

ING Maszyny to program dzięki któremu sfinansujemy maszyny oraz inne urządzenia. Leasing na w/w produkty może być przydatny w szczególności przedsiębiorstwom oferującym usługi poligraficzne, producentom oraz w przemyśle budowlanym. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą swoja firmę co najmniej 6 miesięcy.

Więcej informacji na temat Leasingu można zaleźć na stronie ING Lease.

Źródło: https://www.inglease.pl/
https://www.ing.pl/

Powiązane artykuły

Biznes przyszłości – na co zwrócić uwagę w ofercie leasingowej Santander Consumer Multirent?

teoriabiznesu.pl

ING Bank Śląski przelewy przychodzące / sesje / księgowanie

teoriabiznesu.pl

Santander Bank i ING – co nie zadziała w weekend

teoriabiznesu.pl