Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Biznes przyszłości – na co zwrócić uwagę w ofercie leasingowej Santander Consumer Multirent?

Santander leasing

Santander Consumer Multirent to nowoczesna firma wychodząca naprzeciw potrzebom swoich klientów. Rozwiązania dla biznesu charakteryzują się innowacyjnością i przemyślaną strategią pozwalającą na rozwój przedsiębiorstw korzystających z usług finansowych oferowanych przez SCM. Dynamiczny rozwój i otwartość na zmiany pozwalają na podejmowanie nawet ryzykownych inwestycji, bo tylko takie działania dają rezultaty powyżej przeciętnych oczekiwań. Warto przyjrzeć się oferowanym usługom. To one mogą stanowić przyczynek do rozwoju naszej firmy.

Leasing w Santander Consumer Multirent

Leasing to jedno z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców narzędzi finansowych. Nie tylko dlatego, że jest ono najbardziej chyba opłacalnym rozwiązaniem finansowania nowych inwestycji, ale również ze względu na ciekawe warunki, jakie gwarantuje Santander Consumer Multirent. Szczególnie dobrze sprawdza się on w przypadku opłacania nowych samochodów służbowych. Jego opłacalność wynika z konstrukcji pozyskiwania tej usługi. Leasing jest o tyle atrakcyjny, że praktycznie w całości można go wpisać w koszty uzyskania przychodu. Mówimy tu nie tylko o kwocie początkowej (popularnie określanej wkładem własnym), ale i późniejszych ratach leasingu – i to w całości! Do tego dochodzą też kwoty wydane na późniejszą eksploatację: paliwo, naprawy, opłaty za przejazdy autostradą. W zależności od umowy leasing może trwać nawet 5 lat, a po tym czasie wielu przedsiębiorców chętnie decyduje się na wykup samochodów. Inni natomiast wolą rozpocząć kolejne umowy, już na nowsze i mniej wyeksploatowane samochody. Jeszcze inną opcją oferowaną przez Santander Consumer Multirent jest opcja leasingu z dofinansowaniem z Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Wówczas wyspecjalizowany w uzyskiwaniu unijnych dopłat konsultant dokładnie wytłumaczy nam szczegóły, a także przeprowadzi przez cały proces konstruowania umowy.

Promocja na 101%

W najnowszej ofercie Santander Consumer Multirent znaleźć można wyjątkowo atrakcyjną promocję dla miłośników konkretnych czterech kółek. Wybrane modele takich marek jak Alfa Romeo, sławny Jeep czy dużo popularniejszy Fiat występują obecnie w ofercie leasingu na 101%. Ta wyjątkowo atrakcyjna forma umowy wiąże się także z innymi udogodnieniami, między innymi obowiązuje niska wpłata początkowa, która obejmuje jedynie 20% pierwotnej wartości. To często wybierane rozwiązanie nie tylko przez miłośników tych konkretnych marek, bo jest ono niezwykle atrakcyjne również ze względów podatkowych. Pozwala na inwestycję i wyposażenie firmy w wysokiej jakości samochody, co jest również niezwykle atrakcyjnym argumentem przy zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Auto służbowe, zwłaszcza doskonałej jakości, jest dobrym wabikiem na tych najlepszych na rynku pracy. Warto przyjrzeć się leasingowej ofercie Santander Consumer Multirent.

Powiązane artykuły

Santander i przerwa techniczna w ten weekend

teoriabiznesu.pl

Santander Bank – nie działają niektóre usługi, w tym aplikacja mobilna

teoriabiznesu.pl

Przerwa techniczna w banku PKO i Santander

teoriabiznesu.pl