Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

Aplikacja Santander mobile dostępna dla klientów z Ukrainy

santander dla Ukrainy

Santander udostępnił aplikację mobilną dostępną w języku ukraińskim i rosyjskim. Bank w tej chwili obsługuje 179 tys. cudzoziemców, dzięki czemu figuruje na pierwszych miejscach jeśli chodzi o wybór przez tą grupę klientów.

Ukraińcy wybierają Bank Santander

Największą grupę cudzoziemców wybierających usługi banku stanowią klienci z Ukrainy. Obecnie jest ich aż 105 tysięcy. Wynik ten nie powinien dziwić, a to ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na pracowników z tego regionu. W zeszłym roku przybyło aż 43% więcej klientów niż w roku ubiegłym. Bank odnotowuje największe zainteresowanie swoimi ofertami przez osoby pracujące w wieku 20-30 lat, oraz studentów uczelni wyższych.

” Obcokrajowcy pracujący w Polsce chętniej korzystają z usług naszego banku. Dlatego w Santander Bank Polska, w myśl hasła „Bank Jaki Chcesz” dbamy, aby proces obsługi rachunku dla tej grupy klientów był przyjazny i intuicyjny” – czytamy na stronie Banku.

Największym powodzeniem cieszy się Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną i różnymi formami płatności. Osoby z Ukrainy korzystający z usług banku bardzo często korzystają także z bankowej aplikacji mobilnej – aż 80 procent cudzoziemców.

“Nasi klienci w ojczystym języku mogą również porozmawiać z konsultantem na infolinii czy zapoznać się z materiałami promocyjnymi “- mówi Dyrektor Departamentu Klienta Indywidualnego Santander Bank Polska.

Specjalna infolinia dla osób z Ukrainy działa w dni robocze w godzinach 8-17. Obywatele tego kraju ,mogą w łatwy sposób dowiedzieć się przez telefon o szczegółach oferty czy funkcjonalnościach produktów.

Aplikacja Santander mobile i bankowość internetowa Santander dostępne są w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Dodatkowo z bankowości internetowej skorzystamy także w języku hiszpańskim.

Powiązane artykuły

Inicjatywa Fundacji CoderDojo oraz ING Banku Śląskiego, dzięki której rozwijają się technologiczne talenty

teoriabiznesu.pl

mBank wprowadza aplikację mobilną dla konta Junior

teoriabiznesu.pl

Program edukacyjny Banku BNP Paribas

teoriabiznesu.pl