Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Przeprowadzka firmy bez stresu i nerwów? To możliwe!

przeprowadzka firmy

Zmieniasz lokalizację swojej firmy? Poprzedni lokal jest już dla Ciebie niewystarczający? A może po prostu podjąłeś decyzję o przeniesieniu swojego biura do innego miasta, z którym wiążesz większe szanse na rozwój? Przyczyn, dla których pragniesz zmienić lokalizację swojej firmy może być wiele. Bez względu na to jakimi pobudkami się kierujesz – przed Tobą etap planowania i organizowania przeprowadzki.

Jeśli chcesz powierzyć przeprowadzkę swojej firmy komuś, kto zajmuje się tym zagadnieniem zawodowo i doskonale wie jak zorganizować ją, aby przeszła możliwie szybko i bezproblemowo, to zachecam do zapoznania się z ofertą firmy Fortis Przeprowadzki https://fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki/firmy-i-biura

Przeprowadzki biur z Fortis

Fortis jest firmą świadczącą usługi przeprowadzkowe najwyższej jakości. W pełni profesjonalne podejście do Klienta oraz traktowanie każdej przeprowadzki w sposób indywidualny są gwarancją sukcesu i zadowolenia. 

Przeprowadzka biura wydaje Ci się bardzo trudnym, żmudnym i stresującym zadaniem? To nie musi tak wyglądać! 

Fortis pomoże w przeprowadzce nie tylko Twojego biura, magazynu, a także urzędu, biblioteki, apteki czy gabinetu lekarskiego. Zakres pomocy możesz indywidualnie ustalić z Fortis. Fachowcy pomogą w zniesieniu towaru, zabezpieczeniu na samochodzie, realizacji transportu oraz wniesieniu wszystkich rzeczy. Możesz również skorzystać usług dodatkowych, jak na przykład pakowanie oraz wypakowywanie rzeczy, montaż oraz demontaż mebli, dodatkowe zabezpieczenie folią bąbelkową/stretch, załadunek, rozładunek w więcej niż jednym miejscu, inwentaryzacja dokumentów firmowych, utylizacja niepotrzebnego wyposażenia biurowego czy mebli. 

Przeprowadzki dla firm z gwarancją sukcesu

Firma Fortis z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Okopowej 70/106 może poszczycić się świetną skutecznością, aż 99% Klientów jest zadowolonych z ich usług. Rzetelna i terminowa realizacja zleconego zadania, odpowiednie zaplecze techniczne, świetna znajomość branży to tylko kilka z licznych zalet firmy. Fortis korzysta jedynie z nowych, serwisowanych w sposób regularny samochodów, które pozwalają na gwarancję niezawodności.

Aby móc poznać dokładną cenę świadczonych przez Fortis usług związanych z przeprowadzką należy skontaktować się z przedstawicielem firmy oraz umówić się na indywidualną konsultację. Z uwagi na to, że proces zmiany siedziby biura często jest dosyć skomplikowany logistycznie oraz obejmuje różne elementy, dopiero po indywidualnej konsultacji można uzyskać całościową wycenę usługi. 

Fortis jest firmą otwartą na niestandardowe zlecenia i z chęcią dopasuje ofertę do potrzeb oraz oczekiwań Klienta.