Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Skarpety z własnym nadrukiem – oryginalny sposób na promocję marki

skarpety z nadrukiem

Już od dłuższego czasu mamy styczność z różnego rodzaju nadrukami na odzieży. Spersonalizowany element garderoby przede wszystkim pozwala odzwierciedlić własny styl, ale może pełnić również inne funkcje. Dlaczego by nie wykorzystać skarpet z  nadrukiem logo firmy?

Personalizowane skarpetki to jeden z lepszych sposobów na promocję marki i budowanie świadomości własnego brandu. Stanowią one świetną alternatywę dla droższych produktów, które również pomagają w szerzeniu rozpoznawalności naszego logo.

Personalizowane skarpety z nadrukiem dla firm

Rozwój internetu i pojawienie się mediów społecznościowych spowodowało znaczne poruszenie na rynku. Dostęp do informacji o firmach i usługach stał się powszechny dla każdego użytkownika komputera lub smartfona. Postęp ten oczywiście wymusił na firmach coraz większe wydatki na promocję i reklamę.

Ważne jest, aby nasze dobra lub usługi były rozpoznawalne na docelowym rynku konsumenta. Reklama cyfrowa nie zawsze stanowi najlepsze wyjście. A co jeśli już inwestujemy krocie w reklamę, a wizerunek naszej marki wciąż nie może utrwalić się w świadomości klientów? Drobne upominki (np. dodawane do każdego zlecenia) stanowią niedrogi i skuteczny sposób budowania brandu.

Skarpety z własnym nadrukiem dają świetne możliwości promocji marki. Można je dodawać do zamówień klientów jako upominek. Odpowiednio przygotowany prezent pozwoli zachować dobre kontakty z obecnym klientami lub i przyciągnąć potencjalnych kontrahentów.

Skarpety z graficznym symbolem Twojej firmy to idealny prezent reklamowy — praktyczny i automatycznie budzący skojarzenie z Twoją marką. Masz szansę podarować przedmiot przydatny i użyteczny, a jednocześnie kojarzący się z Twoją marką.

Personalizowane skarpetki

Warto pamiętać, że (w zależności od okazji i stosunków pomiędzy firmą a kontrahentem) powinniśmy wybrać upominek, który będzie jedyny w swoim rodzaju, a do tego dopasowany do sytuacji.

męskie skarpety z nadrukiem

Kolorowe skarpetki – nie na każdą okazję

Kolorowe skarpetki możemy wykorzystać wtedy kiedy mamy do czynienia z osobami młodymi, a nasza działalność opiera  się na luźnych kontaktach. Wówczas sprawdzą się zarówno kolorowe, jak i śmieszne skarpetki z własnym wzorem i logo firmy wkomponowanym w szatę graficzną tego elementu garderoby.

Zabawne skarpetki nadadzą się również dla klubów sportowych i ich fanów. Prowadzenie klubu, tak jak własnej firmy, również wymaga budowania znajomości marki. Skarpety z własnym wzorem wykorzystamy z powodzeniem jako prezent dla naszych fanów.

Zamówienie skarpet bardziej stonowanych, np. w odcieniach czerni lub szarości, może stanowić świetny pomysł kiedy nasza relacja z klientem ma charakter oficjalny. Należy pamiętać, że podarunek musi być dostosowany do odbiorcy. Skarpetki, na których widnieje logo naszej firmy, z powodzeniem wykorzystamy jako element naszej akcji promocyjnej.

Skarpety z własnym nadrukiem i ich rodzaje

Personalizowane skarpety występują w wielu rodzajach, które możesz znaleźć poniżej.

mężczyźni w sportowych skarpetach podczas biegu

Skarpetki sportowe z logo firmy

Najczęściej skarpetki sportowe, męskie lub damskie, wykorzystamy dla grupy docelowej zajmującej się regularnym lub okazyjnym uprawianiem sportów. Do skarpet sportowych możemy zaliczyć między innymi skarpety narciarskie lub podkolanówki.

Wysokie skarpetki z własnym nadrukiem

Wysokie, kolorystycznie stonowane skarpety z własnym wzorem w postaci logo firmy mogą uchodzić za najnudniejszy prezent reklamowy. Nic bardziej mylnego! Takie skarpetki doskonale sprawdzą się jako upominki firmowe w kontaktach bardziej oficjalnych.

Nieoficjalne skarpety według Twojego pomysłu

W przypadku skarpet nieoficjalnych mamy znacznie więcej swobody przy doborze kroju i kolorystyki. Możemy swobodnie lawirować pomiędzy ich długością (np. stopki lub podkolanówki) i kolorystyką. Doskonale sprawdzą się jako zabawny prezent z własnym logo dla naszych klientów.

Jakość wykonania skarpet

Spraw, by wizerunek  Twojej firmy na długo pozostał w świadomości klienta. Możesz to zrobić poprzez wykorzystanie skarpet wytrzymałych, do których wytworzenia wykorzystano wysokiej jakości materiał. Wybierz firmę, która słynie z profesjonalizmu i dbałości o jakość produkowanych skarpet.

Firma Divin wykonuje różne skarpety z logo na zamówienie.

Pomysłowe upominki na targach pracy i konferencjach

Skarpety z własnym wzorem niemal za każdym razem będą świetnym prezentem dla uczestników naszych konferencji i innych eventów, na których możemy promować naszą markę. Oryginalne skarpety z logo naszej firmy z pewnością pozostaną w pamięci obdarowanych osób na dłużej. W znacznym stopniu przyczynić się do tego może użytkowa właściwość upominku.

Krótkie podsumowanie

Upominki firmowe, w których wykorzystujemy logo własnej firmy, mogą przyczynić się do budowania świadomości marki. Wybierając personalizowane skarpety na prezenty dla swoich kontrahentów, wybierasz przedmioty użytkowe, które będą się kojarzyły z Twoją firmą jeszcze przez długi czas po zakończeniu konferencji, usługi lub transakcji. Wykorzystanie nadruku na skarpetach to świetny sposób na promocję Twojej firmy!