Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Pieniądze

Jak zarobić przez Internet dodatkowe środki? Sprawdź promocje bankowe kont!

Jak zarobic przez internet dodatkowe srodki

Szukasz ciekawych metod dodatkowego zarobku? Zastanawiasz się jak szybko zarobić 10 tysięcy złotych? Interesuje Cię dodatkowe kilkaset złotych bez wysiłku albo atrakcyjne bony i vouchery w prezencie? Sprawdź promocje bankowe kont osobistych – to może być to!

Banki robią wiele rzeczy, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Tradycyjna reklama w mediach i na billboardach jest bardzo kosztowna i niepewna: wielu ludzi po prostu ją zignoruje. Co innego płacić za pozyskanie klienta tylko klientom już pozyskanym… Tak narodziła się idea promocji kont. Promocje bankowe kont osobistych polegają po prostu na tym, że banki płacą Ci za to, że korzystasz z ich kont. A Ty możesz na tym zarabiać. Wielokrotnie.

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Jeśli masz stałe źródło dochodu, możesz z łatwością zarabiać dodatkowe pieniądze. Najlepsze promocje bankowe polegają na tym, że Ty aktywnie korzystasz z konta lub polecasz je znajomym, a bank Ci za to płaci w gotówce. W jednym banku możesz zyskać nawet 500 złotych w ramach promocji!

Żeby zarobić, przez kilka miesięcy musisz spełniać warunki promocji, na przykład wpłacać pieniądze w określonej wysokości na konto i robić kilka przelewów online i kilka płatności kartą, a w nagrodę dostaniesz za to wynagrodzenie. Albo Twoi rodzice założą konta osobiste online w tym samym banku z Twojego polecenia, a Ty dostaniesz za to pieniądze.

Kiedy promocja się zakończy i dostaniesz swoje środki, po prostu możesz zamknąć konto i otworzyć kolejne konto osobiste online w innym banku, w ramach innej promocji.

Proste? Nawet bardzo! Pamiętaj tylko o przestrzeganiu wymogów banku i trzymaniu się harmonogramów promocji – tylko tak możesz otrzymać gotówkę.

Gdzie znaleźć promocje bankowe kont osobistych?

W Internecie możesz z łatwością znaleźć zestawienia wszystkich aktualnych promocji bankowych kont osobistych i czas, do kiedy te promocje są ważne. W ten sposób z łatwością wybierzesz aktualnie najkorzystniejszą ofertę. Z zestawienia dowiesz się, na czym polega dana promocja, co możesz zyskać i jakie warunki musisz spełnić.

Jeśli jednocześnie szukasz konta na stałe, wejdź na ranking kont osobistych i zestaw ze sobą oferty. Dowiesz się z nich szybko, jakie są koszty prowadzenia konta, posiadania karty płatniczej, robienia przelewów online i wypłat z bankomatów. Za pomocą filtrów z łatwością znajdziesz darmowe konto.

Dodatkowo taki ranking zawiera informacje o mobilnych płatnościach dostępnych w ramach danego konta i inne wartościowe wskazówki, które pomogą Ci wybrać najlepsze konto.